TALIA - ostatnie przestawienia. KONKURS [ZAKOŃCZONY]
access_time 2006-10-12 13:41:43
Talia powoli zmierza ku końcowi. Ostatnie przedstawienia będą szczególnie ciekawe. Dla Internautów mamy bilety na spektakle - "Griga obchodzi imieniny..." na podstawie opowiadań Antoniego Czechowa, "Bloczek" z udziałem Hanny Śleszyńskiej, sztukę tarnowskiego teatru "Nie wszyscy złodzieje przychodzą kraść" oraz bilet na Koncert Finałowy.

Cztery pierwsze osoby, które podadzą odpowiedź na pytanie: kto wystąpi na koncercie finałowym?

Bilety w większości są jednoosobowe, tylko na spektakl piątkowy "Griga obchodzi imieniny" mamy dwuosobowe zaproszenie. Bilet na spektakl "Bloczek" dla jednej osoby jest zarezerwowany na dostawkę, z powodu tak dużego zainteresowania tym przedstawieniem. Mimo to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. To niepowtarzalna okazja do obejrzenia najlepszych spektakli roku.

 

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na e-mail redakcja@tarnow.net.pl Bilety będą do odebrania jutro w siedzibie firmy ul. Graniczna 8a od rana do godziny 16.00. Pierwszy spektakl, na który mamy bilety rozpoczyna się jutro o 18.00 na dużej scenie. Czekamy. Porsimy o podanie w e-mailu swoich danych (nr. telefonu), tak abyśmy mogli szybko się skontaktować ze zwycięzcą.

 

Zapraszamy.

 

 index.php?pokaz=wiadomosc&id=4458

 

Bilety otrzymują:

1. Krzysztof M.

2. Anna C.

3. Piotr B.

4. Adran Ż.

Komentarze...