Droga do własnej firmy
access_time 2006-09-18 14:15:31
Jak założyć własną firmę? Jak wystartować na rynku? Jakie dokumenty są konieczne do założenia firmy? Na te i na inne pytania odpowiedzą trenerzy na warsztatach szkoleniowych organizowanych przez Referat Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Tarnowa.

"Droga do własnej firmy" to darmowe szkolenia kierowane do osób, które chcą założyć własną firmę. Będzie można się na nich dowiedzić nie tylko jakie trzeba spełnić wymogi formalne, ale także jak dobrze się "sprzedać" i "wejść" na rynek z sukcesem. Cykl "Droga do własnej firmy" przygotował Referat Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Tarnowa.

 

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 15 września, kolejne dwa na październik. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się jak najszybciej. Już zgłaszają się chętni. Szkolenia poprowadzą wykwalifikowani trenerzy w dziedzinie przedsiębiorczości. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku 7 (III piętro). Każdy moduł szkoleniowy kończy się otrzymaniem certyfikatu. To już kolejne tego typu warsztaty, poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

Zgłoszenia prosimy kierować do 11 września na adres email: anna.michalek@umt.tarnow.pl lub telefonicznie: 014 688 28 20, 014 688 28 21. Organizatorzy proszą o potwierdzanie przybycia na szkolenia, ponieważ chętnych jest wielu.

 

Terminy szkoleń:

15 września - I - "Przemyślany start, czyli być albo nie być przedsiębiorcą"

6 października - II - "Bądź skuteczny, czyli jak się dobrze sprzedać"

13 października - III - "Zarejestruj się, czyli procedury krok po kroku"

 

 

 

Komentarze...