Tony Rickardsson Honorowym Obywatelem Miasta Tarnowa
access_time 2006-09-16 23:38:50
Na stadionie Jaskółek zgromadzili się kibice Unii Tarnów oraz fani Tony Rickardssona. Żużlowiec wziął udział w rozegranym na jego cześć Pożegnalnym Turnieju.
Spotkanie poprzedziła konferencja prasowa bohatera wieczoru, natomiast po zakończeniu imprezy żużlowiec składał autografy na programie dzisiejszych zawodów. Wiele emocji dostarczył kibicom dodatkowy wyścig zawodów, w którym wzięli udział najlepsi zawodnicy. A było o co walczyć. Nagrodą był silnik żużlowy ufundowany przez Tony Rickardssona. Wydawało się, że to "trofeum" zdobędzie reprezentant Unii Tarnów - Janusz Kołodziej, jednak w ostatnim okrążeniu wyprzedził go Andreas Jonsson.

Mecz żużlowy zakończył się wynikiem 48-41. Wprawdzie drużyna "Tośka" nie zwyciężyła, jednak przecież nie o to chodziło w tym turnieju. Było to wyjątkowe spotkanie nie tylko z powodu emocji żużlowych. Z pewnością Honorowy Obywatel Tarnowa będzie pamiętał wspaniałą atmosferę stworzoną przez tarnowskich kibiców: zimne ognie, kolorowe baloniki, flagi, transparenty. Na jednym z nich widniał napis: "It's so hard to say goodbye - Tarnów loves you all the time" - Tarnów na pewno zapamięta na zawsze swojego zawodnika.

fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk@tarnow.net.pl
Komentarze...