Dzisiaj rusza pierwsza kolejka DBL
access_time 2006-10-14 09:28:48
Już za kilka godzin przekonamy się o rzeczywistej formie tarnowskich koszykarzy. Zaczyna się bowiem sezon, w który tarnowianie musieli wejść ze sporym bagażem nerwów i zmartwień. O 18:00 zagrają z Polpakiem Świecie i będzie to prawdziwy test. Test, który będzie przynosił punkty.
Po fenomenalnej końcówce z zeszłego roku, wydawało się, że wystarczy przeczekać letnią pauzę i w kolejnym sezonie walczyć o play off, odnosząc w nim niemałe sukcesy. Okazało się jednak, że nie był to dobry okres dla tarnowskiej drużyny. Nawarstwiające się problemy przyniosły problemy z uruchomieniem drużyny na jesieni tego roku. Unia dopiero po odwołaniu się od decyzji władz Dominet Basket Ligi, uzyskała prawo walki w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Dzisiaj na wyjeździe zagra z Polpakiem Świecie, który w roku minionym spisywał się rewelacyjnie i zaskoczył wszystkich dobrą postawą na parkiecie. Zastanawiające jest to, jak sobie będą radzić tarnowianie. Formę będziemy znali już po godzinie 18:00 na która zaplanowany jest ten pojedynek.
Komentarze...