"Ladies Night" w Odysei!
access_time 2006-10-18 14:40:33
Już za niespełna tydzień kolejna wielka impreza w Klubie Odyseja w Tarnowcu. Dla gości zagra najładniejsza polska DJ'ka, Honey M. Do wygrania są wejściówki na tą imprezę.
Już w najbliższą sobotę (21.10.), klub „Odyseja” odwiedzi jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych DJ’ek w Polsce – Honey M (Katowice).

Właśnie w ten weekend, zainaugurowany zostanie nowy cykl imprez pod nazwą „Ladies Night”, na których swoje umiejętności muzyczne prezentować będą kobiety DJ’ki. Tej nocy 50 pierwszych Pań otrzyma przy wejściu upominek od firmy AVON.

Oczywiście na imprezę dojechać będzie można bezpłatnymi busami.
Odjazd z Placu Kazimierza nastąpi o godz: 22:00, 23:00 i 24:00, zaś powrót przewidziany jest na godziny 2:00, 3:00 i 4:00.
Pomimo, ze nazwa imprezy to „Ladies Night” oczywiście zapraszamy również Panów, a zachętą niech będzie duża liczba Pań w klubie

Martyna, a więc Honey M, na dzień przed imprezą (w piątek) będzie gościem programu Prze-Lista w tarnowskim Radiu „MAKS”.

Czekamy na chętnych na 5 darmowych wejściówek do klubu. Wystarczy wysłać mail z tytułem "Ladies Night", w treści napisac swoje imię i nazwisko, a my dane pierwszych pięciu osób przekażemy organizatorom. Wiadomości prosimy kierować na adres: redakcja@tarnow.net.pl

Komentarze...