Mistrzostwa Tarnowa w Pływaniu
access_time 2006-10-29 00:20:34
W dniu 26.10.2006 r. na basenie przy ulicy Piłsudskiego odbyły się Mistrzostwa Tarnowa w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji o medale przystąpiły szkoły podstawowe, gimnazja oraz uczniowie szkół ponad gimnazjalnych.
Czwartek 26 października upłynął pod znakiem zmagań na krytej pływalni TOSiR-u. Mistrzostwa zgromadził na basenie wielu zawodników oraz sympatyków tego sportu. Gratulując wszystkim zawodnikom oraz trenerom, prezentujemy wyniki sportowej rywalizacji.

SZKOŁY PODSTAWOWE
D z i e w c z ę t a

Dystans: 50m, styl: klasyczny
I miejsce - ŁUCZKOWIEC Agnieszka - SP 20
II miejsce - WITOS Joanna - SP 17
III miejsce - SUSKA Beata - SP 20

Dystans: 50m, styl: dowolny
I miejsce - GŁĄB Weronika - SP 20
II miejsce - KOWALSKA Anna - SSP 2
III miejsce - MAKUSAK Estera - SP 20

Dystans: 50m, styl: delfin
I miejsce - RZYMEK Sabina - SP 20
II miejsce - STRYCZEK Anna - SP 20
III miejsce - KAWIK Zuzanna - SP 20

Dystans: 50m, styl: grzbietowy
I miejsce - RYBSKA Agnieszka - SP 20
II miejsce - KLICH Maja - SP 20
III miejsce - OSTROWSKA Karolina - SP 20

Sztafeta 8 x 50m
I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 20 I
II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 20 II
III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 17

C h ł o p c y

Dystans: 50m, styl: klasyczny
I miejsce - BAŁUT Dawid - SP 20
II miejsce - GÓRSKI Michał - SP 20
III miejsce - CHARCHOULI Jakub - SP 20

Dystans: 50m, styl: dowolny
I miejsce - SARNECKI Amadeusz - SSP 2
II miejsce - MAZUR Szymon - Sp 20
III miejsce - MARUR Damian - Sp 20

Dystans: 50m, styl: delfin
I miejsce - WAL Marcin - SP 20
II miejsce - CZEKALSKI Jakub - SP 20
III miejsce - ŁĄKOMY Oskar - SP 20

Dystans: 50m, styl: grzbietowy
I miejsce - ZGŁOBICKI Rafał - SP 20
II miejsce - MIŚ Bartłomiej - SP 20
III miejsce - SOSIN Patryk - SP 20

Sztafeta 8 x 50m
I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 20 I
II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 20 II
III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1


SZKOŁY GIMNAZJALNE
D z i e w c z ę t a

Dystans: 50m, styl: klasyczny
I miejsce - RODAK Monika - Gim. 9
II miejsce - MAZUR Beata - Gim 9
III miejsce - SŁUPIK Dorota - Gim. Dwujęzyczne

Dystans: 50m, styl: dowolny
I miejsce - BŁAŚ Angelika - Gim. 9
II miejsce - SŁOWIŃSKA Aleksandra - Gim. 9
III miejsce - STARZEC Aleksandra - Gim. Dwujęzyczne

Dystans: 50m, styl: delfin
I miejsce - SAK Agnieszka - Gim. 9
II miejsce - GARSTKA Agnieszka - Gim. Dwujęzyczne
III miejsce - KOKOSZA Katarzyna - Gim. Dwujęzyczne

Dystans: 50m, styl: grzbietowy
I miejsce - KIEŁBASA Monika - Gim. Dwujęzyczne
II miejsce - GLIWA Ewa - Gim. 10
III miejsce - ROCZNIAK Natalia - Gim. Dwujęzyczne

Sztafeta 8 x 50m
I miejsce - Gimnazjum Nr 9
II miejsce - Gimnazjum Dwujęzyczne
III miejsce - Gimnazjum Nr 10

C h ł o p c y

Dystans: 50m, styl: klasyczny
I miejsce - SABAT Michał - Gim. 9
II miejsce - NACHEL Sebastian - Gim. 9
III miejsce - PIĘTA Maciej - Gim 9

Dystans: 50m, styl: dowolny
I miejsce - SYSŁO Filip - Gim. 9
II miejsce - KURUC Krzysztof - Gim. 9
III miejsce - KAWULA Artur - Gim. Dwujęzyczne

Dystans: 50m, styl: delfin
I miejsce - JANAS Bartłomiej - Gim. 9
II miejsce - CURYŁO Mateusz - Gim. 9
III miejsce - STELMACH Karol - Gim. 9

Dystans: 50m, styl: grzbietowy
I miejsce - KUSIAK Piotr - Gim. 9
II miejsce - PIEKOŚ Dominik - Gim. 9
III miejsce - KOSARZYCKI Artur - Gim. Dwujęzyczne

Sztafeta 8 x 50m
I miejsce - Gimnazjum Nr 9 I
II miejsce - Gimnazjum Dwujęzyczne
III miejsce - Gimnazjum Nr 4


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
D z i e w c z ę t a

Dystans: 50m, styl: klasyczny
I miejsce - KOT Paulina - IV LO
II miejsce - KAPUSTKA Katarzyna - I LO
III miejsce - STUCHŁY Agata - I LO

Dystans: 50m, styl: dowolny
I miejsce - JUREK Natalia - ZS Społ.
II miejsce - STELMACH Katarzyna - ZSOiT
III miejsce - MATLAK Maria - I LO

Dystans: 50m, styl: delfin
I miejsce - PACIOREK Katarzyna - I LO
II miejsce - WALKOWICZ Katarzyna - ZSAiS

Dystans: 50m, styl: grzbietowy
I miejsce - BYSIEK Magdalena - XVI LO
II miejsce - KUKLEWICZ Sonia - I LO
III miejsce - MANIAWSKA Małgorzata - IV LO

Sztafeta 8 x 50m
I miejsce - I Liceum Ogólnokształcące
II miejsce - IV Liceum Ogólnokształcące

C h ł o p c y

Dystans: 50m, styl: klasyczny
I miejsce - SZCEPANIK Robert - ZSEG
II miejsce - SIKORA Łukasz - IV LO
III miejsce - WIERZCHOWIEC Piotr - I LO

Dystans: 50m, styl: dowolny
I miejsce - TYRKA Marek - I LO
II miejsce - GRZECHOWIAK Tomasz - ZSEG
III miejsce - DROZDOWICZ Piotr - ZSM

Dystans: 50m, styl: delfin
I miejsce - SZAŁAJKO Maciej - IV LO
II miejsce - PIĘKOŚ Kamil - ZST
III miejsce - ŚWIATŁOWSKI Dawid - ZSME

Dystans: 50m, styl: grzbietowy
I miejsce - WARDAWA Krzysztof - IV LO
II miejsce - WOŹNIAK Bartosz - II LO
III miejsce - DĄBROWSKI Tomasz - IV LO

Sztafeta 8 x 50m I miejsce - I Liceum Ogólnokształcące
II miejsce - IV Liceum Ogólnokształcące
III miejsce - Zespół Szkół Technicznych

Życzymy sukcesów na kolejnych zawodach!
fot. Kamil Zyznar
Komentarze...