Jak i gdzie głosować
access_time 2006-11-09 16:43:21
12 listopada, dzień po kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości, mieszkańcy miast i powiatów decydować będą o tym, kto przez najbliższą kadencję będzie pracował na ich rzecz w jednostkach samorządowych. Pożej informacje na temat głosowania w wyborach do Rady Miejskiej i Sejmiku Województwa.
JAK GŁOSOWAĆ?

Wybory prezydenckie – wyborca otrzymuje różową kartę do głosowania. Znak „x” stawia w kratce z lewej strony nazwiska jednego kandydata z jednej listy.
Wybory do Rady Miasta – wyborca otrzymuje białą kartę do głosowania. Znak „x” stawia w kratce z lewej strony nazwiska jednego z kandydatów z jednej listy.
Wybory do Sejmiku Wojewódzkiego – wyborca dostaje niebieską kartę do głosowania. Znak „x” stawia z lewej strony nazwiska jednego z kandydatów z jednej listy.


GDZIE GŁOSOWAĆ?

12 listopada tarnowianie będą mogli głosować w 70 komisjach wyborczych. Zamieszczamy informację o wszystkich komisjach z ich danymi adresowymi i ulicami, które należą do danego okręgu.

Nr obwodu: 1 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Biuro Wystaw Artystycznych - Galeria Miejska, Rynek Nr 4, Pasaż Tertila Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Granice obwodu głosowania: Ulice: Basztowa, Bernardyńska, Cicha, Dąbrowskiego od nr 7 do 15 (nieparzyste) i od nr 6 do 10 (parzyste), Franciszkańska, Forteczna, Kapitulna, Katedralna, Plac Katedralny, Plac Kazimierza Wielkiego, Kręta, Krótka, Małe Schody, Plac Morawskiego, Piekarska, Pilzneńska Brama, Przesmyk, Rybna, Plac Rybny, Rynek, Plac Sprawiedliwości, Stara, Szeroka, Taras, Pasaż Tertila, Wałowa od nr 1 do 51 (nieparzyste), Wąska, Wekslarska, Wielkie Schody, Zakątna, Żydowska

Nr obwodu: 2 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza ul.Brodzińskiego Nr 6 Granice obwodu głosowania: Ulice: Plac Bohaterów Getta, Bóżnic, Dąbrowskiego od nr 1 do 5 (nieparzyste) i od nr 2 do 4 (parzyste), Dębowa, Goslara, Klasztorna, Kupiecka, Lwowska od nr 1 do 23 (nieparzyste) i od nr 2 do 20 (parzyste), Mickiewicza od nr 13 do 27 (nieparzyste), Nowa, Pl. Ofiar Stalinizmu, Olejarska, Szpitalna od nr 1 do 7 (nieparzyste) i od nr 2 do 10 (parzyste), Wałowa od nr 28 do 36 (parzyste), Waryńskiego, Plac Więźniów Oświęcimia

Nr obwodu: 3 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego
ul. Piłsudskiego Nr 4
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Asnyka od nr 2 do 12 (parzyste), Brodzińskiego od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 2 do 22 (parzyste), Goldhammera od nr 1 do 13 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 (parzyste), Legionów od nr 1 do 17 (nieparzyste) i od nr 2 do 30 (parzyste), Mickiewicza od nr 1 do 11 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Piłsudskiego od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 10 do 24 (parzyste), Plac Sienkiewicza, Słowackiego 2, Al. Solidarności od nr 1 do 11 (nieparzyste), Wałowa od nr 12 do 26 (parzysta), Wigury

Nr obwodu: 4
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Gimnazjum Nr 3
Aleja Solidarności Nr 18
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Grottgera od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 (parzyste), Kopernika, Matejki, Nowy Świat od nr 17 do 53 (nieparzyste) i od nr 24 do 38 (parzyste), pl. Ofiar Katynia, Piłsudskiego od nr 2 do 8 (parzyste), Rogoyskiego od nr 1 do 11 (nieparzyste) i od nr 2 do 22 (parzyste), Słowackiego 4, Al. Solidarności od nr 2 do 18 (parzyste), Wałowa od nr 2 do 10 (parzyste)

Nr obwodu: 5
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. M. Konopnickiej
ul. Kopernika Nr 10
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Batorego, Chopina, Krakowska od nr 1 do 35 (nieparzyste), Krasińskiego od nr 1 do 17 (nieparzyste), Malczewskiego, Mościckiego od nr 1 do 17 (nieparzyste) i od nr 2 do 22 (parzyste), Nowy Świat od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 22 (parzyste), Skwer Petofiego, Sowińskiego, Starowolskiego, Staszica

Nr obwodu: 6
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych im. J. Piłsudskiego
ul. Bema Nr 9/11
Granice obwodu głosowania:
Ulice: św. Anny, Bema, Plac Bema, Ducha św., Kaczkowskiego, Krakowska od nr 2 do 30 (parzyste), Limanowskiego, Łazienna, Najświętszej Marii Panny od nr 9 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Plac Sobieskiego, Targowa, Urszulańska od nr 1 do 11 (nieparzyste) i od nr 2 do 10 (parzyste)

Nr obwodu: 7 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
ul. Bandrowskiego Nr 4
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Bandrowskiego, Drużbackiej, Krakowska od nr 32 do 42 (parzyste), Narutowicza, Rzeczna, Studniarskiego, Towarowa, Urszulańska od nr 13 do 29 (nieparzyste) i od nr 12 do 22 (parzyste), Wita Stwosza, Wodna

Nr obwodu: 8
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 17
ul. Kościuszki Nr 9
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Dworcowa, Plac Dworcowy, Głowackiego od nr 1 do 3 (nieparzyste) i od nr 2 do 14 (parzyste), Kościuszki od nr 1 do 23 (nieparzyste) i od nr 2 do 18 (parzyste), Plac Kościuszki, Krakowska od nr 37 do 45 (nieparzyste) i od nr 44 do 68 (parzyste), Krasińskiego od nr 2 do 12 (parzyste), Mościckiego od nr 24 do 52 (parzyste), Powstańców Warszawy od nr 1 do 9 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Przecznica Strusińska od nr 1 do 13 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Sikorskiego, Sokoła, Ujejskiego

Nr obwodu: 9
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Hoffmanowej
ul. Reymonta Nr 30
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Fredry, Głowackiego od nr 9 do 79 (nieparzyste) i od nr 16 do 96 (parzyste), Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska od nr 47 do 81 (nieparzyste), Lelewela, Moniuszki, Pułaskiego od nr 1 do 7 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Reymonta od nr 1 do 21 (nieparzyste) i od nr 2 do 26 (parzyste), Rzemieślnicza, Wyspiańskiego, Żeromskiego

Nr obwodu: 10
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Hoffmanowej
ul. Reymonta Nr 30
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Kościuszki od nr 25 do 49 (nieparzyste) i od nr 22 do 44 (parzyste), Mościckiego od nr 54 do 86 (parzyste), Pułaskiego od nr 9 do 29 (nieparzyste) i od nr 8 do 28 (parzyste), Reymonta od nr 23 do 35 (nieparzyste) i od nr 40 do 44 (parzyste)

Nr obwodu: 11
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 34
ul. Wiejska Nr 29
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Chyszowska od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 2 do 36 (parzyste), Korczaka, Kościuszki od nr 51 do 89 (nieparzyste) i od nr 46 do 72 (parzyste), Mościckiego od nr 88 do 116 (parzyste), Reymonta od nr 28 do 38 (parzyste), Wiejska

Nr obwodu: 12
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
VII Liceum Ogólnokształcące
ul. Staszica Nr 8
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Krasińskiego od nr 19 do 51 (nieparzyste) i od nr 14 do 52 (parzyste), 29 Listopada, Mościckiego od nr 19 do 37 (nieparzyste), Powstańców Warszawy od nr 11 do 39 (nieparzyste) i od nr 8 do 36 (parzyste), Przecznica Strusińska od nr 15 do 31 (nieparzyste) i od nr 18 do 46 (parzyste), Pułaskiego od nr 31 do 77 (nieparzyste), Szkotnik od nr 1 do 21 (nieparzyste), Szujskiego od nr 2 do 20 (parzyste)

Nr obwodu: 13
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych
ul. Szujskiego Nr 13
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Dembowskiego, Mościckiego od nr 39 do 55 (nieparzyste), Pułaskiego od nr 30 do 56 (parzyste), Ułańska, Wilsona od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od nr 2 do 20 (parzyste)

Nr obwodu: 14
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 18 im. J. Kochanowskiego
ul. 3 Maja Nr 10
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Klikowska od nr 30 do 104 (parzyste), Władysława Kołodzieja, 3 Maja, Rolnicza od nr 17 do 41c (nieparzyste) i od nr 16 do 44 (parzyste), Szczepanika, Szenwalda, Wieniawskiego, Wilsona od nr 67 do 73 (nieparzyste)

Nr obwodu: 15
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Gimnazjum Nr 11 im. Romana Brandstaettera
ul. Szujskiego Nr 15
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Mościckiego od nr 57 do 85 (nieparzyste), Rolnicza od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 14 (parzyste), Szujskiego od nr 25 do 61 (nieparzyste) i od nr 22 do 62 (parzyste), Wilsona od nr 21 do 65 (nieparzyste) i od nr 22 do 56 (parzyste)

Nr obwodu: 16
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 14
ul. Pułaskiego Nr 93A
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Klikowska od nr 4 do 28 (parzyste), Powstańców Warszawy nr 38 i 43, Pułaskiego od nr 79 do 99 (nieparzyste) i od nr 58 do 94 (parzyste), Szkotnik od nr 23 do 35 (nieparzyste) i od nr 6 do 12 (parzyste), Szujskiego od nr 1 do 23 (nieparzyste)

Nr obwodu: 17
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
ul. Słowackiego Nr 7
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Grottgera od nr 17 do 37 (nieparzyste) i od nr 14 do 36 (parzyste), Klikowska od nr 1 do 19 (nieparzyste), 1 Maja , Nowy Świat od nr 55 do 57 (nieparzyste) i od nr 40 do 78 (parzyste), Parkowa od nr 1 do 11 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 (parzyste), P.C.K, Rejtana, Rogoyskiego od nr 13 do 31 (nieparzyste) i od nr 24 do 38 (parzyste), Romanowicza od nr 4 do 16 (parzyste), Skargi, Słowackiego od nr 5 do 17 (nieparzyste) i od nr 6 do 38 (parzyste), Al. Solidarności od nr 17 do 29 (nieparzyste), Wojtarowicza

Nr obwodu: 18
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 19
ul. Paderewskiego Nr 24
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Jastruna od nr 1 do 3 (nieparzyste) i od nr 2 do 4 (parzyste), Kasprowicza od nr 2 do 42 (parzyste), Klikowska od nr 21 do 57 (nieparzyste), Paderewskiego od nr 1 do 5A (nieparzyste) i od nr 2 do 8 (parzyste), Romanowicza od nr 34 do 62 (parzyste), Słowackiego nr 39

Nr obwodu: 19
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka
ul. Rejtana 20
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Ks. Chrząszcza, Karłowicza, Kasprowicza od nr 1 do 37a (nieparzyste), Kolberga, Kurpińskiego, Paderewskiego od nr 7 do 15 (nieparzyste) i od nr 10 do 26 (parzyste), Parkowa od nr 13 do 59 (nieparzyste) i od nr 14 do 42 (parzyste), Romanowicza od nr 18 do 32 (parzyste), Słowackiego od nr 19 do 37 (nieparzyste), Szymanowskiego

Nr obwodu: 20
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. E. Gierat
ul. Romanowicza Nr 9
Granice obwodu głosowania:
U l i c e: Brandstaettera, Elektryczna, Jastruna od nr 5 do 61 (nieparzyste) i od nr 6 do 66 (parzyste), Klikowska od nr 59 do 99 (nieparzyste), Romanowicza od nr 61 do 73 (nieparzyste)

Nr obwodu: 21
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. E. Gierat
ul. Romanowicza Nr 9
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Granice obwodu głosowania: Ulice: Antalla, Bielatowicza, Boya Żeleńskiego, Czapskiego, Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Iwaszkiewicza, Kasprowicza od nr 39 do 75 (nieparzyste) i od nr 44 do 78 (parzyste), Stefana Kisielewskiego, Lippóczy’ego, Makuszyńskiego, Nałkowskiej, Al. Piaskowa, Przybyłkiewicza, Romanowicza od nr 3 do 59 (nieparzyste), Swojska, Zapolskiej

Nr obwodu: 22
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. S. Staszica
ul. Poniatowskiego Nr 5
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Asnyka od nr 1 do 11 (nieparzyste), Brodzińskiego od nr 29 do 39 (nieparzyste) i od nr 24 do 34 (parzyste), Goldhammera 15 (nieparzyste) i od nr 14 do 22 (parzyste), Legionów od nr 19 do 87 (nieparzyste) i od nr 32 do 140 (parzyste), Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 2 do 4 (parzyste), Na Łąkach, Mickiewicza nr 8, Piłsudskiego od nr 29 do 79 (nieparzyste) i od nr 26 do 32 (parzyste), Poniatowskiego, Prostopadła, Romanowicza nr 1 i 2, Błogosławionego Księdza Romana Sitko, Słowackiego od nr 1 do 3 (nieparzyste), por. Błażeja Wójcickiego, Żwirki

Nr obwodu: 23
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. S. Staszica
ul. Poniatowskiego Nr 5
Granice obwodu głosowania:
U l i c e: Cegielniana, Dwernickiego, Działkowa, Krzyska od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od nr 2 do 66 (parzyste), Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 6 do 46 (parzyste), Nowodąbrowska od nr 48 do 62 (parzyste)

Nr obwodu: 24
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Somatycznie Chorych
ul. Szpitalna 53
Granice obwodu głosowania:
Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Somatycznie Chorych


Nr obwodu: 25
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 26 ul. Bitwy o Wał Pomorski Nr 11
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Bitwy o Wał Pomorski, Bitwy pod Cedynią, ks. Jana Marszałka, Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 31 do 57 (nieparzyste), Księżycowa, Słoneczna od nr 2 do 54 (parzyste), Starodąbrowska od nr 21 do 49 (nieparzyste) oprócz nr 33 i od nr 18 do 22 (parzyste), Szpitalna nr 23 (nieparzyste) i od nr 38 do 50 (parzyste), Widok od nr 33 do 141 (nieparzyste) i od nr 26 do 128 (parzyste)

Nr obwodu: 26
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 23
ul. Szpitalna Nr 39 B
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 59 do 109 (nieparzyste), Starodąbrowska od nr 24 do 48 (parzyste) , Szpitalna od nr 25 do 61 (nieparzyste) oprócz nr 53 i od nr 52 do 88 (parzyste),

Nr obwodu: 27
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Jana Pawła II
Oś. Legionów H.Dąbrowskiego Nr 16
Granice obwodu głosowania:
Osiedle: Legionów H. Dąbrowskiego nr 1,3,5 (nieparzyste) i nr 4, 6 (parzyste), Ulice: 16 Pułku Piechoty od nr 2 do 22 (parzyste)

Nr obwodu: 28
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Gimnazjum Nr 8 im. Stanisława Westwalewicza
Os. Legionów H. Dąbrowskiego Nr 16
Granice obwodu głosowania:
Osiedle: Legionów H. Dąbrowskiego nr 7, 9, 11 (nieparzyste) i nr 8, 10, 12 (parzyste), Ulice: Nowodąbrowska od nr 111 do 125 (nieparzyste),

Nr obwodu: 29
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 24
ul. Westerplatte Nr 11
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Marynarki Wojennej od 7 do 15 (nieparzyste) i od 8 do 18 (parzyste), Nowodąbrowska od nr 127 do 137 (nieparzyste), Obrońców Poczty Gdańskiej, 16 Pułku Piechoty od nr 9 do 21 (nieparzyste), Rydza-Śmigłego,

Nr obwodu: 30
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 24
ul. Westerplatte Nr 11
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Marynarki Wojennej od nr 1 do 5 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), 16 Pułku Piechoty od nr 1 do 7 (nieparzyste), Westerplatte od nr 10 do 14 A (parzyste)

Nr obwodu: 31
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Westerplatte Nr 10
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Westerplatte od nr 7 do 17 (nieparzyste) i nr 22 (parzyste)

Nr obwodu: 32
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Westerplatte Nr 10
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Westerplatte nr od 1 do 5 (nieparzyste) i nr 8 (parzyste)


Nr obwodu: 33
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Żłobek Miejski Nr 10
ul Do Prochowni Nr 20
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Do Prochowni od 23 do 31 (nieparzyste) i od 14 do 16 (parzyste), Graniczna od nr 52 do 62 (parzyste), Jasna od nr 71 do 103 C (nieparzyste), Promienna od nr 2 do 28 (parzyste), Zdrowa

Nr obwodu: 34
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 31
ul. Promienna Nr 13
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Do Prochowni od nr 33 do 51 (nieparzyste) i od nr 18 do 24 (parzyste), Graniczna od nr 62a do 84 (parzyste), Odległa, Promienna od nr 1 do 15 (nieparzyste), Zaułek

Nr obwodu: 35
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 32
ul. Długa Nr 23A
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Bitwy Pod Monte Cassino, gen. Langnera, Wojska Polskiego

Nr obwodu: 36
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Gimnazjum Nr 4 im. Jerzego Brauna
ul. Bitwy pod Studziankami Nr 5
Granice obwodu głosowania:
Ulica: Bitwy Pod Studziankami od nr 5 do 9 (nieparzyste) i od nr 8 do 10 (parzyste)

Nr obwodu: 37
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 8 im. K.K. Baczyńskiego
ul. Bitwy pod Studziankami Nr 5
Granice obwodu głosowania:
Bitwy pod Studziankami od nr 1 do 3 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste)

Nr obwodu: 38
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. T. Kościuszki
ul. Skowronków Nr 8
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Długa, Do Prochowni od nr 1 do 21 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 b (parzyste), Drozdów, Graniczna od nr 20 do 50 (parzyste), Jasna od nr 35 do 69 (nieparzyste), Leśna, Słoneczna od nr 56 do 86 (parzyste), Słowików

Nr obwodu: 39
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 12
ul. Jasna Nr 6
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Graniczna od nr 5 do 15 (nieparzyste) i od nr 4 do 14 (parzyste), Jasna od nr 1 do 33 (nieparzyste) i od nr 2 do 24 (parzyste), Skowronków, Słoneczna od nr 43 do 69 (nieparzyste)

Nr obwodu: 40
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Miejska Przychodnia Lekarska Nr IV NPZO Z SP. z o.o.
Os. XXV lecia PRL Nr 3A
Granice obwodu głosowania:
Osiedle: XXV Lecia PRL,
Ulice: Słoneczna od nr 35 do 41 (nieparzyste)

Nr obwodu: 41
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Gen. J. Bema
ul. Krupnicza Nr 8
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Garbarska, Gomoły od nr 7 do 13 (nieparzyste) i od nr 6 do 12 (parzyste), Krupnicza od nr 9 do 29 (nieparzyste) i od 8 do 18 (parzyste), Lwowska od nr 38 do 66 (parzyste), Ochronek od nr 5 do 21 (nieparzyste) i od nr 10 do 34 (parzyste), Polna bez nr 1, 2, 3, 4, 6, Słoneczna od nr 23 do 33 (nieparzyste), Spadzista

Nr obwodu: 42
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Mickiewicza Nr 16
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Gomoły od nr 1 do 5 (nieparzyste) i od nr 2 do 4 (parzyste), Mickiewicza 29 (nieparzyste) i od nr 10 do 16 (parzyste), Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 1 do 29 (nieparzyste), Powroźnicza, Słoneczna od nr 1 do 21 (nieparzyste), Skłodowskiej, Starodąbrowska od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Szpitalna od nr 9 do 21 (nieparzyste) z wyjątkiem Nr 11 i od nr 12 do 36 (parzyste), Widok od nr 1 do 31 (nieparzyste) i od nr 2 do 24 (parzyste)

Nr obwodu: 43
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Zespół Szkół Medycznych im. H. Chrzanowskiej
ul. Sienna Nr 5
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Drzewna, Plac Drzewny, Kołłątaja, Krupnicza od nr 1 do 7 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Lwowska od nr 25 do 47 (nieparzyste) i od nr 22 do 36 (parzyste), Mostowa nr 3 i 4, Ochronek od nr 1 do 3 (nieparzyste) i od nr 2 do 8 (parzyste), Polna od nr 1 do 4 i nr 6, Sienna, Westwalewicza

Nr obwodu: 44
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Powiatowe Komisje Poborowe
ul. Mostowa Nr 6
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Lwowska od nr 49 do 59 (nieparzyste), Pracy , Warzywna

Nr obwodu: 45
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Powiatowe Komisje Poborowe
ul. Mostowa Nr 6
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Lwowska od nr 61 do 67 (nieparzyste),

Nr obwodu: 46
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 21
ul. Burtnicza Nr 11
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Boczna, Burtnicza, Graniczna nr 1,2,3, Lwowska od nr 69 do 121 (nieparzyste) i od nr 68 do 102 (parzyste), Kowalska, Mała, Południowa

Nr obwodu: 47
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Hala Sportowo Widowiskowa Pałacu Młodzieży
ul. Gumniska Nr 28
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Fąfary, Gumniska, Jagiellońska, Kaflarska, Łanowa, Łyczków, Mostowa z wyjątkiem nr 3 i 4, Nadbrzeżna Górna, Nadbrzeżna Górna Boczna, Piastowska, Sanguszków od nr 2 do 14 (parzyste), Torowa, Urwana, Wesoła,

Nr obwodu: 48
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Zespół Szkół Ekonomiczno Ogrodniczych im. T. Kościuszki
ul. Sanguszków Nr 28
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Babiego Lata, Błotna, Braci Saków, Chrząstowskich, Falista, Gęsia, Głęboka, Juliana Grabowskiego, Harcerska, Jara, dr Juraszka, Kacza, św. Rafała Kalinowskiego, św. Kazimierza, św. Kingi, Kossaka, św. Stanisława Kostki, Kosynierów, Jana Leńka, Lotnicza od nr 15 do 37 (nieparzyste) i od nr 20 do 58 (parzyste), Matuszewskiego, Czesława Miłosza, Murarska, Jana Nakończego, Okrężna od nr 11 do 49 (nieparzyste) i od nr 12 do 46 (parzyste), Podmiejska, Demetriusza Potoczka, Przekątna, Sanguszków od nr 16 do 32 (parzyste), Sióstr Służebniczek, Świętojańska, Tarnowskiego, Trendoty, św. Wojciecha, Wierzbowa, Zbożowa, Zimowa, Złota

Nr obwodu: 49
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. St. Konarskiego
ul. Szewska Nr 7
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Dąbrowskiego od nr 17 do 39 (nieparzyste) i od nr 12 do 38 (parzyste), Dojazd, Drzymały, Grunwaldzka od nr 7 do 37a (nieparzyste) i od nr 30 do 32 (parzyste), Górska, Konarskiego z wyjątkiem nr 2, Nadbrzeżna Dolna, Najświętszej Marii Panny od nr 1 do 7 (nieparzyste), Piotrowskiego, Przedszkolaków, Robotnicza, Rudy Młyny, Sądowa, Spytki, Stanisza, Szczytowa, Szewska, Trójcy Św., Tuchowska, Wspólna, Ziaji,

Nr obwodu: 50
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. St. Konarskiego
ul. Szewska Nr 7
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Esperantystów, Karola Halskiego, Jantona, Kotulskiej, Kwiatowa, Leliwitów, Lotnicza od nr 1 do 13 (nieparzyste) i od nr 2 do 18 (parzyste), Władysława Łokietka, Obozowa, Ostrogskich, Podzamcze, Pogodna, Przyjemna, PTTK, Simchego, Al. Tarnowskich, Tuwima, Urocza, Wschodnia, Wypoczynkowa, Wysoka, Zamenhofa, Zamknieta, Zamkowa, Zaremby, Zgody, Zuchów

Nr obwodu: 51
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Polskiej Marynarki Handlowej
ul. Ks. Skorupki Nr 9
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Braci Żmudów, Budowlana, Dąbala, Do Huty, Fabryczna, Gliniańska, Główna, Grunwaldzka od nr 1 do 5 (nieparzyste) i od nr 4 do 28 (parzyste), Kąpielowa, Krakowska od nr 153 do 195 (nieparzyste) i od nr 70 do 188 (parzyste), Kraszewskiego, Maziarskiego, Monopolowa, Poranna, Przemysłowa, Radosna, Wiosenna, Zakładowa

Nr obwodu: 52
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Polskiej Marynarki Handlowej
ul. Ks. Skorupki Nr 9
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Bartla, Kassali, św. Katarzyny, Krakowska od nr 83 do 151 (nieparzyste), Metalowa, Ogrodowa, Prusa, Pustaki, Reja, Ks. Skorupki, Sportowa, Strusińska, Ślusarska, Tokarska, Warsztatowa

Nr obwodu: 53
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Pracowniczy Ogród Działkowy METALOWIEC ul. Mieszka I
Dom Działkowca Granice obwodu głosowania:
Ulice: Bajana, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bożka, Dąbka, Dobrowolskiego, Gostyńskiego, Hubala-Dobrzańskiego, Jagiełły, Kleeberga, Koszycka, Kowalskiego, Krakowska od nr 190 do 296 (parzyste), Królowej Jadwigi, Kużdżała, Liściasta, Majchrzyka, Mąsiora, Mieszka I, Okulickiego, Pawłowskiego, Stroma, Sucharskiego, Warneńczyka, Waszkiewicza, Zubrzyckiego

Nr obwodu: 54
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Zespół Szk&;oacute;ł Agrotechnicznych i Samochodowych im. W. Witosa
ul. Pszenna Nr 3
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Agrestowa, Gen. Władysława Andersa, Armii Krajowej, Barwna, Batalionów Chłopskich, św.Brata Alberta, Brauna, Chabrowa, Ciołkoszów, Czarna Droga od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 2 do 42 (parzyste), Sióstr Czerneckich, Czerwona od nr 1 do 61a (nieparzyste) i od nr 2 do 54 (parzyste), Daleka, Emerytów, Godowskiego, Roberta Gucwy, Jarzynowa, Jaśminowa, Kasprzyków, Krakowska od nr 197 do 309 (nieparzyste), Modra, Mokra, Muchy, Nad Białą, Niebieska, Olszewskiego, Owocowa, Owsiana, Partyzantów, Pasterska, Pędrackiego, Piękna, Pszenna, Gen. Tadeusza Jordana Rozwadowskiego, Równoległa, Spacerowa, Stawowa, Tęczowa, Wiciarzy, Wolności i Niezawisłości, Vetulani, Zielna, Żółta

Nr obwodu: 55
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II i Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Norwida Nr 22
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Anioła, Batalionu Barbara, Bończyka, Broniewskiego, Brzozowa, Burkiewicza, Czarna Droga od nr 29 do 67 (nieparzyste) i od nr 44 do 50 (parzyste) oprócz nr 48, Czerwona od nr 63 do 101 (nieparzyste) i od nr 56 do 100 (parzyste), Czerwonych Klonów od nr 17 do 21 (nieparzyste) i nr 24 (parzyste), Czupiela, Gałczyńskiego, Grochowska, Hibnera, Jesienna, Antoniego Kępińskiego, Kolejowa od nr 1 do 31 (nieparzyste) i od nr 2 do 30 (parzyste), Krakusa, Kruczkowskiego, Ledóchowskich, 11 Listopada, Ludowa, Moraczewskiego, Nauczycielska, Niska, Norwida, Obrońców Lwowa, Polskiego Października, Prosta, Racławicka, Różana, Rzymowskiego, Sempołowskiej, Sienkiewicza od nr 1 do 47 (nieparzyste) i od nr 2 do 66 (parzyste), Staffa, Śląska, Tenerowicza, Wandy, Willowa, Wojnarskich, Wygodna, Zaciszna od nr 1 do 9 (nieparzyste) i od nr 2 do 24 (parzyste)

Nr obwodu: 56
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II i Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Norwida Nr 22
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Czarna Droga od nr 69 do 127 (nieparzyste) i od nr 52 do 90 (parzyste), Grota-Roweckiego, Kilińskiego, Klimeckiego, Kmicica, Kolejowa od nr 33 do 65 (nieparzyste) i od nr 32 do 60 (parzyste), Kruszyny, Letnia, Lisia, Obrońców Tobruku, Pilarza, Podgórska, Sienkiewicza od nr 49 do 87 (nieparzyste) i od nr 68 do 106 (parzyste), Skrzetuskiego, Stylińskich, Wołodyjowskiego, Zaciszna od nr 11 do 53 (nieparzyste), Zagłoby, Zarzyckiego, Zbylitowska od nr 19 do 79 (nieparzyste) i od nr 22 do 74 (parzyste),

Nr obwodu: 57
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Mościcka Fundacja Kultury
ul. Traugutta Nr 1
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Akacjowa nr 9, Ks. Indyka bez nr 3, Kasztanowa nr 16, Langiewicza, Ks. Reca, Traugutta

Nr obwodu: 58
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Zespół Szkół Technicznych
im. I. Mościckiego
ul. Kwiatkowskiego Nr 17
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Akacjowa nr 3 i 4, Azotowa, Białych Klonów, Chemiczna , Czerwonych Klonów od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 (parzyste), Do Promu, Dunajcowa, Głogowa, Ks. Indyka nr 3, Jarzębinowa, Kasztanowa bez nr 16, Kwiatkowskiego, Szarych Szeregów, Topolowa, Turystyczna, Wędkarska, Witosa, Zagrodowa, Zbylitowska od nr 1 do 17 (nieparzyste) i od nr 2 do 20 (parzyste)

Nr obwodu: 59
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 11 Integracyjna im. M. Dąbrowskiej
ul. Mościckiego Nr 177A
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Beskidzka, Biała, Buczka, Bursy, Chłopska, Chyszowska od nr 29 do 53 (nieparzyste) i od nr 38 do 50 (parzyste), Czysta, Dobra, Furmańska, Gruntowa, Hłaski, Hodowlana, Łukasiewicza, Miodowa, Mościckiego od nr 87 do 247 (nieparzyste) i od nr 118 do 274 (parzyste), Obywatelska, Ojca Bocheńskiego, Osiedle, Równa, Siewna, Strzałkowskiego, Sucha, Szkolna, Szujskiego od nr 63 do 75 (nieparzyste) i od nr 64 do 66 (parzyste), ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Żwirowa,

Nr obwodu: 60
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 5
ul. Zagumnie Nr 27
Granice obwodu głosowania:
Ulice: ks. Wojciecha Bajdy, Bratkowa, Czajki, Fasolowa, Gołębia, Goździkowa, Grochowa, Grzybowa, Jabłoniowa, Klikowska od nr 101 do 335 (nieparzyste) i od nr 106 do 304 (parzyste), Konna, Konopna, Dr. Józefa Kozioła, Lniana, Łęgowa, Miętowa, Mroźna, Muzyczna, Niedomicka, Niezapominajek, Ogrodnicza, Ogórkowa, Orzechowa, Pomidorowa, Rzeźnicza, Sadowa, Stokrotek, Szczawiowa, Ścieżki, Trawiasta, Tulipanowa, Zagumnie, Ziemniaczana, Ziołowa, Żytnia

Nr obwodu: 61
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 14 im. S. Jaracza
ul. Krzyska Nr 118
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Bukowa, Chryzantemowa, Cytrynowa, Czereśniowa, Dunikowskiego, Fałata, Gierymskich, Gruszkowa, Jerzego Harasymowicza, Jagodowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kalinowa, Kryształowa, Krzyska od nr 107 do 197 (nieparzyste) i od nr 68 do 234 (parzyste), Leszczynowa, Malinowa, Matki Teresy z Kalkuty, Michałowskiego, Migdałowa, Miłorzębowa, Modrzejewskiej od nr 2 do 56 (parzyste), Modrzewiowa, Nowodąbrowska od nr 162 do 306 (parzyste), Olchowa, Platanowa, Pochyła, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Reisinga, Siemiradzkiego, Skryta, Sosnowa, Spokojna od nr 47 do 85 (nieparzyste) i od nr 10 do 22 (parzyste), Stalowa, Szuszkiewicza, Szklana, Śliwkowa, Świerkowa, Traktorowa, Wiśniowa, Wyczółkowskiego, Żurawia, Żurawinowa

Nr obwodu: 62
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 14 im. S. Jaracza
ul. Krzyska Nr 118
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Adwentowicza, Błonie, Bodo, Bogusławskiego, Chełmońskiego, Ciasna, Cmentarna, Ćwiklińskiej, Dutkiewicza, Jaracza, Jesionowa, Kiepury, ks. Andrzeja Kmiecika, Krzyska od nr 21 do 105A (nieparzyste) Kurnakowicza, Leszczyńskiego, Majchra, Mehoffera, Modrzejewskiej od nr 1 do 49 (nieparzyste), Morelowa, Nowodąbrowska od nr 139 do 297 (nieparzyste) i od nr 64 do 160 (parzyste), Ordonównej, Osterwy, Sarnia, Schillera, Siemaszkowej, Smosarskiej, Solskiego, Spokojna od nr 1 do 45 (nieparzyste) i od nr 2 do 8 (parzyste), Studnickiego, Trzcinowa, Węgrzyna, Wilcza, Woszczerowicza, Zelwerowicza

Nr obwodu: 63
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskich
ul. M. Dąbrowskiej Nr 6
Granice obwodu głosowania:
Ulice: Arcybiskupa Jerzego Ablewicza, Dąbrowskiej od nr 18 do 30 (parzyste), Plac Ojca Świętego Jana Pawła II, Piesza nr 93 (nieparzyste), Osiedle: Zielone nr 1,3,9,11,13,19 (nieparzyste) i nr 2,8,10,12,18, (parzyste)

Nr obwodu: 64
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskich
ul. M. Dąbrowskiej Nr 6
Granice obwodu głosowania:
Osiedla: Zielone Nr 5,7,15,17,23,25,27,29 (nieparzyste) i nr 4,6,14,16,24,26,28 (parzyste)

Nr obwodu: 65
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Przedszkole Publiczne Nr 8
ul. Olszynowa Nr 10
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Granice obwodu głosowania: Ulice: Alpejska, Apenińska, Bieszczadzka, Buczakówka, Bystra, Czarnowiejska, Dąbrowskiej od nr 1 do 41 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Romana Dmowskiego, Gorczańska, Gospodarcza, Gromadzka, Hanausek, Al. Jana Pawła II, Karpacka, Lwowska od nr 143 do 231 (nieparzyste) i od nr 104 do 216 (parzyste) z wyjątkiem 178a, Marusarz, Mrozówka, Okrężna od nr 1 do 9 (nieparzyste) i od nr 2 do 10 (parzyste), Olszynowa, Orkana, Orzeszkowej, Pienińska, Piesza z wyjątkiem nr 93, Pirenejska, Podhalańska, Potok, Pusta, Rzędzińska, Skrzyszowska, Spadowa, Sudecka, Szara, Środkowa, Tatrzańska, Wiadukt, Wolańska, Zielona, Źródlana

Nr obwodu: 66
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Dom Pomocy Społecznej w Tarnowie
ul. Czarna Droga Nr 48
Granice obwodu głosowania:
Dom Pomocy Społecznej w Tarnowie

Nr obwodu: 67
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Zakład Karny w Tarnowie
ul. Konarskiego Nr 2
Granice obwodu głosowania:
Zakład Karny , ul.Konarskiego 2

Nr obwodu: 68
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Specjalistyczny Szpital w Tarnowie im. E. Szczeklika
ul. Szpitalna Nr 13
Granice obwodu głosowania:
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika , ul.Szpitalna 13

Nr obwodu: 69
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Szpital Wojewódzki w Tarnowie im. św. Łukasza
ul. Lwowska Nr 178a
Granice obwodu głosowania:
Szpital Wojewódzki w Tarnowie im. św. Łukasza , ul.Lwowska 178a

Nr obwodu: 70
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej:
Dom Emerytów w Tarnowie
ul. Starodąbrowska Nr 33
Granice obwodu głosowania:
Dom Emerytów, ul. Starodąbrowska 33

%%br%%

Komentarze...