Nowastacja.pl i Carpe Diem zapraszają na imprezę
access_time 2007-08-03 11:48:52
Internetowe radio Nowastacja.pl postanowiło podnieść temperaturę sierpniowych wieczorów. Na organizowanej przez nie sobotniej imprezie parkiet z pewnością rozgrzeje się do czerwoności. Poza tańczeniem i słuchaniem muzyki będzie też można zgarnąć ciekawe prezenty!


Wszystkich spragnionych Gorącej Letniej Imprezki z radiem Nowastacja.pl zapraszamy już 4.08.2007r. w sobote do pubu Carpe Diem przy Tarnowskim Rynku!!!
Podczas imprezki nie zabraknie przyjemnych tanecznych klimatów, o które zadba dj i producent Saimon oraz ekipa radia Nowastacja.pl!!! Dla ochłody specjalnie tej noc DUŻY złoty trunek w promocyjnej cenie 3,50 pln!!! A do tego wszystkiego czeka na Was wiele nagród i gadżetów przygotowanych od sponsorów, m.in.: koszulki, młodzieżowa bielizna damska, akcesoria do telefonów komórkowych, smycze i...!!!

CO NAJWAŻNIEJSZE NA IMPREZKĘ WEJDZIECIE ZA DARMO!!! Oficjalny START o 21.00!!! Dla tych słuchaczy, którzy nie będą mieli możliwości bawić się z nami na imprezce - specjalnie przeprowadzimy transmisje NA ŻYWO!!!

Warto poimprezować z Nowąstacją.pl już 4.08. w sobote! ZAPRASZAMY!!!

Sponsorzy i partnerzy:

Salon GSMmobile.pl, klub ALFA Club (ul. Staszica 3, Tarnów), Sklep MADELINE.pl, Agencja HBL Studio, Pub Carpe Diem (Tarnów), Tarnowski Centrum Kultury oraz Portal Tarnow.net.pl.

cobee

Komentarze...