Pomóżmy Kamilowi odzyskać słuch - licytacja w RDN
access_time 2007-08-08 13:54:28
Już w najbliższy czwartek na antenie Radia RDN Małopolska odbędzie się licytacja gadżetów żużlowych. Dochód z akcji zostanie przekazany na operację, która pozwoli 8 letniemu Kamilowi z Tarnowa odzyskać słuch.
fot. Michał Stańczyk Kamil z czeka na kosztowną operacje wszczepienia implantu ślimakowego, a rodzina liczy na pomoc ludzi dobrej woli, bo zabieg jest bardzo kosztowny. Jeden implant kosztuje 80 tysięcy złotych. Tymczasem operacja jest jedyna szansa dla dziecka na odzyskanie słuchu.

Kamil przeszedł ciężkie zapalenie opon mózgowych, wywołane bakterią pneumokoki. Po kilku tygodniach intensywnego leczenia, lekarzom udało się uratować życie chłopca. Choroba doprowadziła jednak do całkowitej utraty słuchu. Kamil będzie miał operacje w warszawskim Nadarzynie w Instytucie Fizjologii Mowy.

W czwartek na antenie radia RDN Małopolska w programie "W dobrym tonie" od godziny 10.00 do 15.00 odbędzie sie licytacja gadżetów żużlowych przekazanych przez Złotą Drużynę z Leszna oraz zawodników Unii Tarnów. Licytacja jest zorganizowana przy współpracy portalu żużlowego eSpeedway.pl. A antenie licytację poprowadzi m.in. żużlowiec Robert Wardzała.

Na licytację wystawione będą:
- Osłona na przód motocykla tzw. diabelek z autografem - Janusza Kołodzieja z 2005 roku, kiedy to zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.
- Oryginalna koszulka Teamu Gollob Racing
- Gogle i rękawiczki Roberta Wardzaly z autografem, w których wspólnie z drużyną Unii Tarnów wywalczyl tytul DMP 2005
- Gogle z autografem Damiana Balinskiego, w których wywalczyl wspólnie z reprezentacją Polski złoty medal DPS 2007
- Oryginalna koszulka Teamu Holta Racing
- Oryginalna koszulka Teamu Hampel Racing z kubkiem
- 3 oryginalne czapeczki Teamu Holta Racing
Komentarze...