Z Kroniki Policyjnej...
access_time 2007-08-08 14:44:00
7 bm godz. 19.30 w Tarnowie na ul. Waryńskiego policjanci KP Tarnów Centrum zatrzymali na gorącym uczynku rozboju 3 mieszkańców Tarnowa w wieku 16 – 21 lat, którzy używając siły fizycznej oraz noża usiłowali skraść młodej kobiecie pieniądze. Szybkie i skuteczne działanie policjantów pozwoliło zapobiec kradzieży. Dwaj z zatrzymanych osadzono w policyjnych aresztach 16 latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka.
7 bm godz. 0.00 w Tarnowie na ul. Goldhammera w rejonie postoju Taxi trzech osobników poprzez kopanie i uderzanie pięściami po całym ciele 19 latka doprowadzili go do stanu nieprzytomności po czym skradli czapkę „bejsbolówkę” wartości 80 zł. W wyniku penetracji terenu kilka ulic dalej zatrzymano sprawców rozboju, dwóch 15 latków i 17 latka. Wszyscy są mieszkańcami Tarnowa. Odzyskano również skradzioną czapkę. Nieletni trafili do Policyjnej Izby Dziecka.

W Tarnowie na ul. 1 Maja nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia nie zamkniętych drzwi mieszkania i nieuwagę znajdujących się w środku domowników wszedł do środka skąd skradł skórzaną saszetkę w której znajdowały się dokumenty, telefon komórkowy i 200 zł. 68 letni właściciel mieszkania poniósł straty w kwocie 1000 zł.
Komentarze...