Nowe boisko do końca października
access_time 2007-08-23 15:43:19
Do końca października mają zostać zakończone prace przy budowie drugiego w Tarnowie boiska ze sztuczną nawierzchnią - przy Zespole Szkół Sportowych w Mościcach. 31 sierpnia minie termin składania ofert w przetargu na budowę boiska. Tego samego dnia znany będzie wykonawca zamówienia.

W sierpniu otwarto w Tarnowie pierwsze boisko do piłki nożnej z syntetyczną nawierzchnią na terenach Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wojska Polskiego. Zgodnie z zapowiedziami prezydenta Ryszarda Ścigały jeszcze w tym roku powstanie w mieście drugie boisko piłkarskie ze sztuczną murawą – tym razem w Mościcach, przy Zespole Szkół Sportowych.

Wykonawca boiska znany będzie 31 sierpnia, tego dnia upływa bowiem termin składania ofert w przetargu ogłoszonym przez Urząd Miasta Tarnowa. Jednym z warunków, które muszą spełniać firmy biorące udział w przetargu jest realizacja w okresie ostatnich pięciu lat przynajmniej dwóch zamówień o podobnym charakterze, czyli budowę boisk sportowych o nawierzchni z trawy syntetycznej.

Komentarze...