Więcej policyjnych patroli
access_time 2007-05-22 13:51:20
Tarnowski magistrat przekaże 50 tysięcy złotych na dodatkowe patrole policyjne. Patrole pojawią się w miejscach najbardziej zagrożonych. Porozumienie w tej sprawie podpisali Zbigniew Ostrowski, Komendant Miejski Policji w Tarnowie oraz Ryszard Ścigała, Prezydent Miasta Tarnowa.

Tarnowski magistrat przekaże 50 tysięcy złotych na dodatkowe patrole policji, które pojawią się na terenie Tarnowa w miejscach najbardziej zagrożonych. Porozumienie w tej sprawie zawarli Komendant Miejski Policji w Tarnowie i prezydent Ryszard Ścigała.

Warunkiem realizacji porozumienia jest jego akceptacja przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dopiero po wyrażeniu tej zgody dodatkowe patrole będą mogły pojawić się na ulicach miasta. Nastąpi to najprawdopodobniej na przełomie czerwca i lipca.

Miejsca, w których powinny pojawić się nowe patrole wytypowane zostaną przez Naczelnika Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Przy ich typowaniu będzie się brać pod uwagę wnioski mieszkańców, Rad Osiedli oraz radnych Rady Miejskiej.

Komentarze...