Kradzież w Lisiej Górze, damski bokser w Ciężkowicach
access_time 2007-05-30 15:39:18
Do najważniejszych interwencji funkcjonariuszy z naszego regionu w ciągu ostatniej doby zaliczyć można sprawę włamania do budynku OSP oraz zatrzymanie mężczyyzny, który znęcał się nad swoja żoną.

%%br%%

Policjanci z Komedny w Ciężkowicach zeszłej nocy interweniowali w miejscowości Kipszna, skąd otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejscu zatrzymali agresywnego 46 latka, który znęcał się fizycznie nad swoją żoną bijąc ją przy pomocy rąk oraz kopiąc. Jak twierdzi poszkodowana sytuacje tego typu były częste i zdarzały się od początku tego roku. Kobieta złożyła stosowne zawiadomienie, agresor zaś został osadzony w areszcie; grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W Tarnowie na ul. Kasztanowej nieznany sprawca wszedł poprzez nie zamknięte drzwi do prywatnego mieszkania i niezauważony przez domowników skradł saszetkę wraz z dokumentami i pieniędzmi. Suma poniesionych przez właścicieli mieszkania strat to 250 zł.

W Lisiej Górze NN sprawcy, po uprzednim wyłamaniu zamka drzwi i zerwaniu kłódki w klubie mieszczącym się w budynku OSP, dostali się do środka skąd skradli jednostkę centralną komputera, papierosy, alkohol i gotówkę. Ponadto włamali się do znajdujących się w środku automatów do gier zabierając pieniądze i uszkadzając sprzęt. Łączne straty wyliczono na kwotę 11000 zł., a poszkodowanymi są mieszkaniec Woli Rzędzińskiej i firma z Włocławka.

Komentarze...