W Tarnowie mecz na szczycie, w Brzesku pojedynek z Avią.
access_time 2007-09-28 16:10:58
Bardzo ciekawie dla kibiców w regionie zapowiada się najbliższy piłkarski weekend. W Tarnowie dojedzie do meczu na szczycie. Unia podejmie Puszczę Niepołomice. W Tuchowie będzie gościł zespół LKS Nieciecza. W III lidze Okocimski zagra z Avią Świdnik.

fot. Michał StańczykIII liga. Okocimski - Avia.

Okocimski będzie chciał się zrehabilitować za porażkę w Małogoszczy. Avia zaś osiągnęła niezły rezultat remisując z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Obie drużyny plasują się w środku tabeli. Świdniczanie zajmują 9. pozycję, „Piwosze” 13. Zespoły dzielą dwa punkty, Okocimski rozegrał jednak jeden mecz mniej. Kibice w Brzesku liczą na trzy punkty, które są niezwykle ważne w kontekście walki o 2 ligę. Początek spotkania w sobotę o godz.15:00.

IV. Mecz na Szczycie w Tarnowie.

Na pierwszy plan wysuwa się mecz lidera z wiceliderem. Unia ma obecnie 3 punkty przewagi nad Puszczą. Rywale długo przewodzili ligowej stawce, mając komplet punktów. Jednak ostatnio złapali lekką zadyszkę i to Unia pozostaje jedyną niepokonaną drużyną ligi. W zeszłym sezonie tarnowianie wygrywali dwukrotnie, kibice liczą na podtrzymanie tej passy. Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Tarnowie – Mościcach w sobotę o godz. 15:00.
W niedzielę ciekawie będzie w Tuchowie. O godz. 15:00 miejscowa Tuchovia podejmie zespół beniaminka Bruk-Betu Nieciecza. Lepiej spisują się zawodnicy Niecieczy, którzy zajmują aktualnie 5 pozycję. Jednak to tuchowianie będą grać na własnym boisku, co będzie ich atutem. BKS Bochnia zmierzy się w Popradem Muszyna.

V liga.

W niedzielne popołudnie, lider Polan Żabno spotka się z Metalem Tarnów. Gospodarze, którzy w poprzedniej kolejce wskoczyli na fotel lidera są faworytami tej konfrontacji. Początek spotkania o godz. 15:00. O tej samej porze w Woli Rzędzińskiej, Wolania gościć będzie piłkarzy Watry Białka Tatrzańska. Wolania wyprzedza ich w tabeli jedynie o dwa punkty.

VI liga.

Wszystkie pojedynki rozpoczną się o godz. 15:30.
W sobotę:
Gosłavia Gosławice - Dunajec Zakliczyn
Tarnovia Tarnów - Unia Niedomice
Rylovia Rylowa - Olimpia Wojnicz
W niedzielę:
Olimpia Kąty - Iskra Łęki
Łukovia Łukowa - LKS Gnojnik
Iskra Tarnów - Żubr Gawłówek
Radłovia Radłów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Ikar Odporyszów - Novi/Rzezawianka Rzezawa

(MP)
Komentarze...