„Moja Cisza”- wernisaż wystawy młodych twórców…
access_time 2007-09-29 18:08:50
Wczorajszego wieczoru (28 września 2007 r.) w kawiarni Alchemik w Tarnowie odbył się uroczysty wernisaż artystów z grupy „POST SCRIPTUM”.
„Najbardziej wymowna rozmowa pomiędzy ludźmi jest cisza.
Spokojna nic nie znacząca cisza.
Na pewno nic nie znacząca?
Nie, ta cisza znaczy więcej niż. można sobie wyobrazić.”
 
W tych o to kilku słowach czytamy, że cisza nie jest tylko „nic nie znaczącą ciszą”, jest przede wszystkim czymś więcej, dla każdego z nas odmiennym, znaczącym „więcej niż. można sobie wyobrazić.”
 
Tą właśnie drogą podążyli młodzi twórcy grupy „POST SCRIPTUM” podczas tworzenia swoich dzieł, pragnąc wyrazić to, co im w duszy cisza gra.
 
Swoje prace zaprezentowali: Michał Martynów – suche pastele, Grzegorz Wójcik – rzeźba, Piotr Dworaczyński – grafika komputerowa, Mateusz Kijak – olej na desce, Konrad Słowik – fotografia.
 
Autorzy prac zapraszają wszystkich młodych artystów do wstąpienia do ich grupy, której celem jest właśnie zrzeszanie młodych ludzi, którzy chcą pokazać swoje umiejętności niezależnie od dziedziny sztuki.
 
Mamy nadzieję, że grono grupy będzie się powiększało i w naszym mieście będzie coraz więcej możliwości do prezentacji twórczości młodzieży.
 
Tekst i fotografia : Kamil Zyznarkamil.art@poczta.fm
 
A oto krótka foto-relacja z wernisażu:
Komentarze...