Sprawcy rozboju na Nowej złapani
access_time 2007-07-13 14:30:35
Policjanci zatrzymali pozostałą dwójkę sprawców pobicia, do którego doszło we wtorek w centrum Tarnowa. Przypomnijmy, że pierwszy z napastników wpadł w ręce policji niedługo po zdarzeniu.

Policjanci Komisariatu Policji Tarnów-Centrum ustalili i zatrzymali 3 sprawców pobicia do jakiego doszło w Tarnowie przy ul. Nowej w dniu 10 lipca br. ok. godz. 23.40. Pokrzywdzony w wyniku pobicia doznał licznych obrażeń ciała tj. złamania prawej żuchwy, krwawych zadrapań i sińców oraz otarć naskórka. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Tarnowa w wieku: 15 lat ( nieletni) i dwóch w wieku 22 lat. Wszyscy zostali zatrzymani, dorośli w policyjnym areszcie, natomiast nieletni w Policyjnej Izbie Dziecka. Dorośli sprawcy pobicia zostali 12 lipca doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Prokuratura zastosowała wobec jednego ze sprawców dozór policji. Nieletni zostanie doprowadzony do Sądu Rodzinnego z wnioskiem o umieszczenie w ośrodku wychowawczym.

Inne działania tarnowskiej policji:

12 lipca br. policjanci Sekcji Kryminalnej KMP Tarnów realizując materiały operacyjne ustalili a następnie zatrzymali nieletniego mieszańca Tarnowa podejrzanego o dokonanie kradzieży . 17-latek w okresie od marca do lipca 2007 roku skradł z mieszkania swojej matki wartościowe przedmioty mi.in. złotą biżuterię, telefony komórkowe , grę komputerową ,gotówkę oraz kartę bankomatową za pomocą której pobierał pieniądze . Suma strat wynosi 14221 zł

Policjanci Sekcji dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP Tarnów zatrzymali 34-letniego mężczyznę mieszkańca Tarnowa który posiadał w swoim garażu i samochodzie papierosy (w ilości 843 paczki) bez polskich znaków akcyzy . Ilość i wartość znalezionych papierosów wskazywała na to , że mężczyzna planował je wprowadzić do obrotu.

Komentarze...