Niebezpiecznie nawet we własnym domu
access_time 2007-07-16 09:17:12
Jak pokazują wypadki ostatniego weekendu, bezpiecznie nie można czuć się nawet we własnym domu. Dotyczy to nie tylko miast, ale też niewielkich miejscowości, o czym przekonał się mieszkaniec Koszyc Małych. Został on pobity i okradziony; bandytom zadanie ułatwiły niezabezpieczone drzwi.


W sobotę, 14 bm godz. 21.30 w Koszycach Małych do niezamkniętego domu weszło 3 mężczyzn, po czym pobili właściciela łamiąc mu rękę i powodując obrażenia głowy. Następnie skradli 2 telefony komórkowe wartości 800 zł. Powiadomieni przez sąsiadów policjanci KP Tarnów Zachód podjęli natychmiastowe działania w wyniku których zatrzymano sprawców rozboju, 21 letniego mieszkańca Woli Rzędzińskiej oraz mężczyzn w wieku 19 i 27 lat z Tarnowa. Jak się okazało, wszyscy byli w stanie nietrzeźwym. napastnicy przebywają obecnie w policyjnych aresztach.

Inne sprawy policji:

W niedzielę, w godzinach 12-13.40 w Tarnowie przy ul. Błonie z parkingu nieznani sprawcy skradli samochód Toyota Prius koloru srebrny metalik z napędem hybrydowym wartości 75 000 zł na szkodę mieszkańca Stróż.

W Tarnowie na ul. Langiewicza na terenie ogródków działkowych nieznani sprawcy, wykorzystując nieuwagę działkowiczów, zakradli się do altany skąd zabrali portfel z pieniędzmi (400 zł), prawo jazdy i telefon komórkowy. Straty w wysokości 1500 zł poniósł mieszkaniec Siedlca.

W niedzielę godz. 18.55, w Mesznej Opackiej, kierujący Polonezem 22 latek z Tuchowa, chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z przeciwka środkiem drogi samochodem Mercedes, wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia pasażerowie - 34 letni mieszkaniec Tuchowa oraz dwuletnie dziecko - zostali ranni. Mężczyzna doznał urazu klatki piersiowej i po zaopatrzeniu zwolniony do domu, a dziewczynka z urazem głowy została przewieziona do szpitala.

Komentarze...