Ukradli motorower i pojechali "nad wodę"...
access_time 2007-07-18 18:14:23
W nocy 16/17 bm w Skrzyszowie nieznani sprawcy weszli na teren prywatnych zabudowań po czym skradli motorower marki Jawa wartości 400 zł. Policjanci KP Tarnów Centrum prowadząc czynności w tej sprawie zatrzymali biwakujących nad stawami w Bobrownikach Wielkich 18 i 19 latka ze Skrzyszowa którzy okazali się sprawcami tej kradzieży. Odzyskano także motorower którym przyjechali do Bobrownik.
17 bm godz. 15.20 dyżurny KMP w Tarnowie został powiadomiony telefonicznie przez anonimowego rozmówce, że drogą nr. 4 w kierunku Krakowa porusza się Tir m-ki DAF, którego kierowca wykonuje niepewne manewry. Niebawem w Łukanowicach zjawili się policjanci z KP w Wojniczu którzy zatrzymali wskazany pojazd. Po przebadaniu kierującego 44 letniego mieszkańca Podlasia okazało się, że w wydychanym powietrzu posiada ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zdążył przejechać odcinek od Białej Podlaskiej udając się na Śląsk. Został zatrzymany w policyjnych aresztach a auto zabezpieczone na parkingu PKS.

17.07 br w Podlesiu Dębowym na terenie zalewu NN sprawca wykorzystał chwilę gdy wypoczywający nad wodą mieszkaniec Niemiec pływał rowerem wodnym i skradł pozostawiony na brzegu pod kocem jego portfel wraz zawartością (1000 zł, kluczyki od Mercedesa i kartę bankową.
Komentarze...