Znów "na podwójnym gazie"
access_time 2007-07-19 09:45:29
Dopiero wczoraj informowaliśmy o złapanym w okolicach Tarnowa pijanym kierowcy TIR-a, a jeszcze tego samego dnia w Ostrowie inny kierujący, będąc pod wpływem alkoholu, doprowanił do zderzenia, w którym ucierpiały dwie osoby.

Wczoraj, 18 lipca, godz. 18.10 w Ostrowie kierujący sam. Hyundai Pony 26 letni mieszkaniec tej miejscowości na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Oplem Astra mieszkańcowi Wierzchosławic w wyniku czego doszło do zderzenia. W wypadku ranne zostały żona i córka kierującego Oplem i z obrażeniami klatki piersiowej trafiły do szpitala, gdzie po zaopatrzeniu wróciły do domu. Sprawcę, który oddalił się z miejsca zdarzenia, policjanci zatrzymali w jego miejscu zamieszkania. Posiadał 0,7 prom alkoholu w wydychanym powietrzu.

Inne działania tarnowskiej policji:

18 bm godz. ok. 21.00 w Tarnowie na ul. Szkotnik NN sprawcy dostali się na teren wystawy budownictwa, w nieustalony sposób otworzyli drzwi sam. Citroen Jumper po czym dokonali jego kradzieży. Poszkodowany, mieszkaniec Tarnowa poniósł straty w wysokości 24 000 zł.

Policjanci KP w Ciężkowicach weszli na teren prywatnych zabudowań w m. Falkowa gdzie w różnych częściach domu znaleźli 5 litrów alkoholu wyprodukowanego własnym sposobem, aparaturę do jego produkcji oraz zacier. Właścicielowi zabudowań grozi kara grzywny.

Komentarze...