Dokumenty komunikacyjne w Internecie
access_time 2007-11-12 15:22:56
Na stronach internetowych Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych znaleźć można informacje na temat wytwarzanych dokumentów komunikacyjnych – dowodów rejestracyjnych i praw jazdy. Tarnowianie, którzy na stronie PWPW odnajdą potwierdzenie wytworzenia dokumentu mogą zgłaszać się po ich odbiór w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa.

W związku z licznymi zapytaniami co do możliwości uzyskania informacji na temat wytworzonych dokumentów komunikacyjnych typu: tzw. stały dowód rejestracyjny i prawo jazdy Urząd Miasta Tarnowa informuje, iż każdy z zainteresowanych, który złożył w Wydziale Komunikacji UMT wniosek o wydanie prawa jazdy, lub rejestrację pojazdu może na bieżąco sprawdzać, czy jego dokumenty zostały już wytworzone przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych i przesłane do Tarnowa.

Informacja taka nie znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Gminy Miasta Tarnowa, lecz na stronie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w Warszawie pod adresem: www.pwpw.pl lub bezpośrednio pod: www.pojazd.pwpw.pl i www.kierowca.pwpw.pl.

Aby uzyskać szczegółowe informacje należy wypełnić odpowiedni formularz zamieszczony na tych stronach internetowych.
Tarnowianie, którzy odnajdą potwierdzenie wytworzenia dokumentu mogą zgłaszać się po ich odbiór w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa, przy ulicy Nowej 4 na parterze.


Info: UMT

Komentarze...