„ Twarze… Emocje… Spojrzenia…” w fotografiach Kamila Zyznara
access_time 2007-11-12 15:35:58
„Fotografować to przede wszystkim utrwalać. Rzeczywistość, która nas otacza. Ludzi, których twarze chcemy zachować. Pejzaże, które chcemy uwiecznić. I wydarzenia, których jesteśmy świadkami. A także całe skomplikowane życie wraz z jego złożoną obyczajowością.” – Ryszard Kapuściński
Kamil jest tarnowianinem, urodzony 8 stycznia 1988 roku. Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Tarnowie, aktualnie studiuje na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
 
Od lat swoje umiejętności i zainteresowanie fotografią rozwijał i nadal rozwija w pracowni
Fotograficznej i Filmowej w Pałacu Młodzieży w Tarnowie pod okiem Pana Jana Gomoły i Pana Tadeusza Koniarza. Należy również do AKF “SZWENK” w Tarnowie.
 
Współpracuje z naszym portalem, a także innymi tarnowskimi i ogólnopolskimi mediami.
 
Fotografia jest dla mnie wielką pasją i przygodą. “(...) fotografia obrazuje tylko maleńki wycinek nieskończenie bogatej rzeczywistości , zaledwie małą cząstkę tego, co chcielibyśmy pokazać (...)” - Ryszard Kapuściński. To właśnie tą małą cząstkę z całego bogactwa otaczającego nas świata chce pokazywać w swoich fotografiach.
 
Serdecznie zapraszamy w imieniu autora na wernisaż do Hotelu Tarnovia*** przy ulicy Kościuszki 10 w Tarnowie, 16 listopada 2007 r. ( w piątek ) o godzinie 18:30.
Komentarze...