„FIFA CUP Tarnów 2007” - zgłoszenia
access_time 2007-11-05 11:44:09
Wiele wskazuje na to, że już początkiem grudnia w Tarnowie odbędą się pierwsze tarnowskie mistrzostwa w piłkarskiej grze komputerowej FIFA. Organizatorem imprezy będzie ZKS „Unia” Tarnów oraz dystrybutor i producent gry firma EA Sports. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w zawodach mogą już zgłaszać się do udziału w imprezie. Szykuje się zabawa zarówno dla fanów gier komputerowych i miłośników piłki nożnej.Informacje od organizatora dla zainteresowanych turniejem

Impreza odbędzie się początkiem grudnia (termin uzależniony jest od firmy EA Sports) w hali widowiskowo – sportowej „Jaskółka” w Tarnowie. Imprezie towarzyszyć będą prezentacje sportowo – komputerowe oraz pokazy artystyczne.

Zgłoszenia pisemne zawierające imię i nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu należy składać w siedzibie ZKS „Unia” Tarnów (Dom Sportu ul. Traugutta 5a – na terenie basenu krytego - pokój nr 1)Zauważyliśmy duże zainteresowanie turniejem, i szereg pytań pojawiających się w komentarzach. Po skontaktowaniu się z organizatorem dowiedzieliśmy się kilku szczegółów.Turniej prawdopodobnie odbędzie się w okolicach 16 grudnia.Nie ograniczono na razie terminu zapisów na turniej, ponadto zapisy są prowadzone nieodpłatnie, co jest jeszcze większym plusem.Co do sprzętu, będzie on dostarczony przez sponsora imprezy- EA SPORTS, i prawdopodobie będzie to playstation, jednak szczegółowe informacje będą dostępne w późniejszym terminie.
Takie informacje przedstawił nam organizator. Pozdrawiamy i zachęcamy do zapisów.

Komentarze...