„Alchemik” wraca do Tarnowa. Koncert jazzowy zespołu Grzech Piotrowski Kwartet! Rozwiązanie KONKURSU!
access_time 2008-05-29 15:30:39
Grzech Piotrowski, to postać doskonale znana tarnowskiej publiczności. Niezapomniane przeżycia doznane na jego koncertach, jakie zagrał przed laty w Kinie „Marzenie” z Alchemikiem, i w Piwnicach TCK z zespołem OXEN na długo zapadły w pamięci. 30 maja w Piwnicach TCK będzie się okazja, by na nowo przywołać wielkie emocje i gorącą atmosferę, jaka zawsze towarzyszy koncertom z udziałem Piotrowskiego oraz jego zespołu. Rozwiązanie konkursu!

Wiosenna trasa koncertowa jest uwieńczeniem 10 lat działalności wydawnictwa Alchemik Studio. Ostatnia dekada, to przede wszystkim wiele sukcesów muzycznych, zarówno na scenie Polskiej jak i międzynarodowej, z Grand Prix na Jazz Festiwalu w Brukseli w 1998r. na czele. Sukcesom towarzyszyło wydanie pierwszej płyty Alchemika „Acoustic Jazz Sextet”, która zyskała uznanie w kręgach fanów gatunku. Rozwój grupy szedł w parze z wydaniami muzycznymi. Alchemik na swoim koncie ma 5 płyt (Alchemik „Acoustic Jazz Sextet”, Oxen „Nexo”, Grzech Piotrowski „SIN”, Sfera Szeptów „Dracula w Budapeszcie”).

Tarnowski koncert będzie połączeniem gatunków nu-jazzu, fusion i muzyki filmowej. Podczas koncertu zespół dokona retrospekcji wobec własnej twórczości. Usłyszymy utwory zarówno z najnowszej płyty jak i te, trochę starsze, będące w chwili obecnej klasyka polskiej jazzu. Znakomity dobór artystów, gwarantuje doskonałe doznania muzyczne oraz pełen profesjonalizm treści.

Zespół wystąpi w gwiazdorskim składzie:

Grzech PIOTROWSKI – saksofon, duduk
Grzegorz GRZYB – perkusja
Jacek KITA – piano
Michał BARAŃSKI – bas


30 maja 2008, o godz. 20.30 w Piwnicach TCK (Tarnów- Rynek 5)
Koncert zespołu Grzech Piotrowski Kwartet
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w TCK, Tarnów- Rynek 5
Informacje: www.tck.pl, Rezerwacje: 014 6 888 888


Tarnowskie Centrum Kultury, do swoich Piwnic, zaprasza na kolejny koncert jazzowy, który organizowany jest przy wsparciu firmy Multimedia Polska S.A.

Rozwiązanie konkursu!

Dwuosobowe zaproszenie na koncert otrzymuje:

-Michał Mazgaj.

Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy wszystkich na koncert!

Komentarze...