Konkurs w Klasterze
access_time 2008-01-25 17:42:05
Rada Nadzorcza Tarnowskiego Klastera Przemysłowego „Plastikowa Dolina” S.A. ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu. Termin składania ofert upływa 12 lutego.

12 lutego upłynie termin składania ofert w konkursie na stanowisko prezesa Tarnowskiego Klastera Przemysłowego. Kandydat na prezesa powinien mieć wykształcenie wyższe, pięcioletni staż pracy i biegle władać przynajmniej jednym językiem obcym, doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem i znać przepisy dotyczące obrotu i zarządzania nieruchomościami oraz procesów inwestycyjnych. To najważniejsze, ale nie wszystkie wymagania, którym powinni sprostać zainteresowani pokierowaniem klasterem.

Rada Nadzorcza określiła także preferencje, którymi się będzie kierowała podczas konkursu. Wśród wymaganych dokumentów jest m.in. koncepcja działania spółki. - Klaster ma do odegrania ważną rolę w rozwoju miasta i regionu. Dlatego zależy nam na wyłonieniu osoby, która sprosta postawionym przed nią zadaniom. I nie chodzi wyłącznie o pozyskiwanie inwestorów - mówi prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała. Poprzedni prezes klastera Tomasz Gut jest obecnie pracownikiem giełdowej firmy ABM Solid. Pierwszy konkurs, który miał wyłonić jego następcę, nie został rozstrzygnięty.


Foto: www.tkp.com.pl

Komentarze...