Śmierć kobiety pod kołami samochodu oraz dwa przypadki kradzieży
access_time 2008-03-06 12:24:38
Śmierć starszej kobiety potrąconej przez samochód, kradzież w sklepie na kwotę 4000 zł, oraz kolejny przypadek nieuiszczenia opłaty za zatankowane paliwo na jednej ze stacji benzynowych.

W Tarnowie na ul. Klikowskiej kierujący samochodem Mazda, sześćdziesięcioletni mieszkaniec Tarnowa jadąc w kierunku centrum miasta potrącił przebiegającą przez jezdnię poza przejściem dla pieszych 73 letnią kobietę, mieszkankę Tarnowa, która w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Zwłoki zabezpieczono do sekcji. Pojazd został zabezpieczony na parkingu PKS.

W Siedliszowicach nieznani sprawcy po uprzednim wyłamaniu drzwi od zaplecza sklepu spożywczego dostali się do środka i po penetracji pomieszczeń skradli około 350 paczek papierosów, 60 butelek wódki różnych gatunków oraz karty doładowujące telefony komórkowe o łącznej wartości 4.000 zł na szkodę Gminnej Spółdzielni SCh w Żabnie.

W Lisiej Górze na stacji paliw 3 nieznanych sprawców po uprzednim podjechaniu samochodem BMW pod dystrybutor i zatankowaniu 61 litrów etyliny odjechali nie uiszczając należnej zapłaty. Straty jakie poniósł właściciel stacji wyniosły 275 zł.

Komentarze...