Małopolskie Antenki sezonu 2007/2008 w siatkówce – II edycja
access_time 2008-04-01 12:53:25
Nadszedł czas, aby podsumować sezon siatkarski 2007/2008 w Małopolsce. Sympatycy, trenerzy, sędziowie i sami zawodnicy II, III i IV ligowych rozgrywek, a także rozgrywek juniorów, juniorek,młodzików i młodziczek postanowili już po raz drugi wyróżnić na łamach siatkarskiego forum internetowego najlepszych zawodników, trenerów, a także najlepsze imprezy i drużyny sezonu.

Wśród 5 nominowanych zawodniczek z całej Małopolski znalazła się zawodniczka UKS „Jedynki” Tarnów – Sylwia Styrkowiec. Jest ona uczennicą VI LO w Tarnowie, tegoroczną maturzystką. Wyróżnienie to jest dla zawodniczki z pewnością miłą niespodzianką i nagrodą za ciężko przepracowany sezon, biorąc pod uwagę to, że Sylwia gra w III lidze dopiero od 2 sezonów. Cieszymy się, że tak utalentowana tarnowianka pod okiem trenerki Urszuli Świerczek, a wcześniej Alfredy Bujoczek, została zauważona i doceniona przez sympatyków siatkówki, trenerów, sędziów, a także kolegów i koleżanki po „fachu”. Gratulujemy i życzymy Sylwii i całej drużynie „Jedynki” sukcesów oraz awansu do II ligi w przyszłym sezonie!

Wszystkich zainteresowanych nominacjami, głosowaniem i wynikami naszego „mini-plebiscytu” zapraszamy do odwiedzenia siatkarskiego forum internetowego: www.siatkowatarnow.fora.pl

delfivolleywww.siatka.tarnow.net.pl

Komentarze...