Szkoła Muzyków Rockowych zagrała jubileuszowo
access_time 2008-12-01 12:29:12
W ostatni piątek w Piwnicach TCK Szkoła Muzyków Rockowych zagrała jubileuszowy koncert. W koncercie udział wzięli byli i obecni nauczyciele, absolwenci S.M.Rock oraz zaprzyjaźnione gwiazdy tarnowskiej sceny muzycznej. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Dokładnie piętnaście lat temu, w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury rozpoczęły się pierwsze zajęcia Szkoły Muzyków Rockowych. Głównym założeniem projektu zainicjowanego przez Tomasza Kapturkiewicza, aktualnie dyrektora TCK, było umożliwienie młodym ludziom nauki gry na instrumentach w formie indywidualnych zajęć oraz przygotowanie do gry w zespołach muzycznych.

Przez piętnaście lat istnienia S. M. ROCK, misja szkoły była wykonana w ponad 100%, czego najlepszym dowodem jest niegasnąca popularność i zainteresowanie zajęciami. Dodatkowym atutem S.M. Rock są koncerty, w których młodzi uczniowie mogą zaprezentować przed żywą publicznością efekty swojej pracy. Bardzo wysoka dziś pozycja Szkoły Muzyków Rockowych na tarnowskim rynku muzycznym jest wynikiem ciężkiej pracy nauczycieli, a także sukcesów absolwentów.

Z okazji 15-lecia istnienia Szkoły Muzyków Rockowych odbył 28 listopada odbył się koncert specjalny, mogliśmy usłyszeć zarówno polskie jak i zagraniczne przeboje w wykonaniu uczniów, nauczycieli i znanych muzyków.


Zdjęcia: Tomasz Bogusz

Komentarze...