Przegląd prasy
access_time 2008-12-01 14:48:37
W dzisiejszym przeglądzie prasy skrót informacji z regionu, które znajdziemy w dzisiejszym Dzienniku Polskim i Gazecie Krakowskiej.


Lokalnie

Gazeta Krakowska 1.12.2008

W tarnowskim dodatku przeczytamy m.in. o kłusownikach nad rzekami, którzy grasują w naszym regionie. Najwięcej kłusowników grasuje na Wiśle, Dunajcu i Białej - pisze autor artykułu "Kłusownicy pustoszą rzeki naszego regionu". Tarnów zaczyna być strojony na święta - czytamy w dzienniku. Koszt świątecznego wyglądu to jak się okazuje 50 tysięcy złotych. Wyższe drzewko niż ostatnio stanie na tarnowskim rynku - stara sztuczna choinka zostanie podwyższona.

Dziennik Polski 1.12.2008

W dodatku regionalnym do Dziennika Polskiego głównym tematem jest nowe rondo w Tarnowie - jak pisze gazeta ma mieć 30m średnicy oraz ma być gotowe przed nadchodzącymi świętami. Takie obietnice składają drogowcy. Budowa nowego tarnowskiego ronda ma kosztować ok. 5 mln zł.
Dziennik Polski pisze także o drastycznych podwyżkach cen, które czekają nas w przyszłym roku, i to w skali całego kraju. Wzrosną opłaty za prąd, gaz, wywóz śmieci, natomiast palacze mogą spodziewać się kolejnych podwyżek cen papierosów.

Komentarze...