Tragiczny wypadek na Krakowskiej
access_time 2008-12-03 09:10:18
Tragiczny wypadek wydarzył się wczoraj popołudniu na ul. Krakowskiej w Tarnowie, na drodze nr K4. Kierujący ciężarowym Manem z naczepą, 52 letni mieszkaniec Leżajska, jadąc od strony Krakowa w kierunku Rzeszowa potrącił przechodzącego w miejscu niedozwolonym pieszego. Do wypadku doszło również wczorajna skrzyżowaniu ulicy Piaskowej z Kryształową.

Pieszym okazał się 63 letni mężczyzna, bez stałego miejsca zameldowania. W wyniku wypadku poniósł on śmierć na miejscu. Kierujący był trzeźwy.

Do wypadku drogowego doszło także na skrzyżowaniu ulic Piaskowej z Kryształową w Tarnowie, gdzie kierujący Skodą Fabią, 29 letni mieszkaniec miejscowości Gogołów jadąc ul. Kryształową, na udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem Kia Pregio, którą kierował 55 letni mieszkaniec Łukowej.
Obaj kierujący zabrani zostali do szpitala, gdzie stwierdzono ogólne potłuczenia i po zaopatrzeniu ambulatoryjnym zostali zwolnieni do domów. Pasażer Skody - mieszkaniec miejscowości Szebnie doznał złamania żeber i pozostał w szpitalu na dalszym leczeniu. Jak wykazało badanie obaj kierujący byli trzeźwi.

Komentarze...