Ostatni dzwonek! "Żak Beautiful girl"- internetowy konkurs piękności
access_time 2008-12-03 10:30:22
Jeszcze tylko do 6-go grudnia można nadsyłać zgłoszenia do udziału w konkursie "Żak Beautiful girl"- internetowy konkurs piękności.

-Zainteresowanie konkursem jest duże, zgłoszenia napływają ze wszystkich miejscowości z województwa małopolskiego i podkarpackiego - informuje na antenie radia ESKA organizatorka konkursu Magdalena Saj - Jankowska.

Przypomnijmy, że konkurs piękności organizuje Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Tarnowie. Mogą w nim wziąć udział wszystkie uczące się panie w wieku od 18 do 25 lat.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wyłoni 50 najpiękniejszych pań, na które głosować będą internauci. Ten etap rozpocznie się 10 grudnia. Oprócz wrażeń na uczestniczki konkursu czekają także atrakcyjne nagrody – indeks szkoły, laptop, profesjonalna sesja zdjęciowa, którą wykona krakowska artystka-fotograf Ewa Saj, a także odtwarzacze DVD i MP3 oraz zestawy kosmetyków.

Imprezie patronuje Radio ESKA , Portal internetowy tarnow.net.pl, Portal internetowy Intermaks, Star Media, TVM, Gazeta Krakowska

Więcej informacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.zak-konkurs.edu.pl

Komentarze...