Przegląd prasy
access_time 2008-12-05 15:44:42
W dzisiejszej prasie: kolejny temat o cenach paliw w Tarnowie, nowa drużyna tarnowskich żużlowców oraz 15-lecie Radia Rdn Małopolska.


Lokalnie

Dziennik Polski 05.12.2008

Dziennik Polski porusza po raz kolejny problem cen paliw w Tarnowie - okazuje się, że paliwo staniało, ale dalej jest dużo drożej w porównaniu do innych miast: w Rzesziowie benzyna Pb 95 kosztowała 3,69, w Krakowie natomiast "tylko" 3,49. Więcej na temat rynku paliw w naszym regionie w dzisiejszym dodatku tarnowskim do Dziennika.
W dzisiejszym wydaniu Dziennika znajdziemy także informacje na temat kolejnej Studenckiej Wampiriady organizowanej w tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Okazuje się, że z każdą akcją chętnych do oddawania krwi jest więcej, warto zauważyć, że była to już 20-sta, jubileuszowa akcja.
W poniedziałek przedstawiony został oficjalny skład żużlowej Unii-pisze Dziennik. Zespół ma powalczyć o ponowne przejście do esktraklasy - obiecują sponsorzy i oraz zarząd. Dziennik Polski przedstawia również i opisuje postać Edwarda Żentary, oraz działania nowego Dyrektora tarnowskiego teatru na scenie tarnowskiej.


Gazeta Krakowska 05.12.2008

W tarnowskim dodatku do kolejnego dziennika - Gazety Krakowskiej, czytamy o 15-leciu Radia Rdn Małopolska. W tym tygodniu odbyła się specjalna gala uświetniająca 15-lecie radia. W artykule "Dobrze Nastawieni już od 15 lat" czytamy o losach byłych pracowników i dziennikarzy radia, wiele z nich pracuje w polityce, marketingu i ogólnopolskich mediach.
Krakowska przedstawia w dzisiejszym wydaniu rozmowę z Wojciechem Pszoniakiem, odbytej podczas ostatniej wizyty artysty w Mościckim Centrum Kultury. O wrażeniach z wizyty w Tarnowie, polskiej scenie artystycznej, kulturze - w wywiadzie "Smakosz życia w Tarnowie".

Komentarze...