Nowy mistrz poznał swojego pogromcę
access_time 2008-12-09 13:20:11
W optymalnym składzie świeżo upieczony Mistrz „TLF EXPERT Roczniak” 2008 przystąpił do spotkania z Tubek Granit, a kibice czekali na grad bramek. I się doczekali, bo padło ich aż 11 w tym meczu. Jednak to „kamieniarze” nadawali ton wydarzeniom na parkiecie, a nietuzinkowy Ireneusz Gryboś znów pokazał swoje ponadprzeciętne umiejętności strzelając aż 5 bramek.


Jedną dołożył Mateusz Malinowski i Tad-Bud Team po raz pierwszy w tej rundzie doznał pierwszej porażki, przegrywając 5-6. Swój mecz przegrał również wicelider EXPERT Roczniak, który nadspodziewanie gładko uległ Westovii Okna Pawłowski w stosunku 0-5. Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił Marek Nalepka. Problemów z pokonaniem AZS PWSZ nie miał też Rock N` Roll/Redruk, który raz po raz „punktował” rywala, a prym wiódł Leszek Janicki zaliczając hattrick. W ostatniej fazie meczu w poczynania „rockandrollowców” wkradło się rozluźnienie co dwukrotnie wykorzystał Szymon Zieliński ustalając wynik meczu 7-2. „Czerwona latarnia” ligowej tabeli, Luxtorpeda Soki Pysio jako pierwsza straciła gola z Eurosan za sprawą Marka Kułagi, lecz dalsze losy spotkania były już dla nich korzystne. Trzy razy do siatki trafił debiutant Jacek Kajmowicz, dwie bramki dołożył Grzegorz Witek, a na 6-1 podwyższył Daniel Chrzan. Tym samym dąbrowianie znaleźli się w strefie spadkowej, gdyż Inter-Gaz po zaciętym pojedynku pokonał 4-1 Control Process.

Te wspomniane cztery zespoły między sobą rozstrzygną kwestie spadku i gry w barażach, a do końca pozostało jeszcze 3 kolejki. W środku tabeli Car Service toczył bój z Gawro, gdzie o jedną bramkę lepsi byli ci drudzy, zwyciężając 3-2.


Info: Tarnowska Liga Futsalu

Komentarze...