"Tylko miłość..." - kolejne spotkanie Młodzieżowego Centrum Samorządności
access_time 2008-12-11 14:29:47
Młodzieżowe Centrum Samorządności, działające w tarnowskim Pałacu Młodzieży zaprasza 12 grudnia (piątek) na kolejny wieczór z cyklu ABC sztuki życia - Serdeczne Spotkania MCS. Również i tym razem głównym motywem wieczoru będzie miłość – jako nadrzędna wartość człowieka. W czasie spotkania, które zostało pomyślane jako serdeczna dedykacja dla wolontariuszy - którzy zorganizowali X Finał Akcji Międzyszkolnej „Wszystkie dzieci są kochane” wystąpi gościnnie grupa muzyczna „Poddasze”.

Zespół „Poddasze” tworzy trzech miłośników muzyki: Piotr Czosnyka, Łukasz Nowak i Daniel Szkotak. Ich muzyka opiera się na dźwiękach dwóch gitar akustycznych i gitary basowej. Piotr oraz Łukasz są członkami zespołu rockowego „Suchy Chleb Dla Konia”, natomiast grupa „Poddasze” jest dla nich odskocznią od ostrzejszego, gitarowego grania. Daniel z kolei to instrumentalista, który od początku swojej przygody z muzyką upodobał sobie spokojne klimaty muzyki akustycznej.

„Poddasze” wykonuje własne piosenki, jak również nowe aranżacje znanych utworów. Chłopcy inspirują się muzyką takich zespołów jak Stare Dobre Małżeństwo, Radiohead, Myslovitz czy Raz Dwa Trzy.

W programie będą również czytać swoją ulubioną poezję Justyna Grocholska i Damian Górecki na co dzień wolontariusze MCS PM.

Na otwarte "Serdeczne Spotkanie MCS", które rozpocznie się w Pałacu Młodzieży 12 grudnia o godz.16.30 w sali 52 - zapraszamy ludzi którzy lubią romantyczną muzykę i poezję.

Wstęp wolny.


Organizatorzy

Komentarze...