"Spotkanie z Fotografem" w Żabnie
access_time 2009-04-01 11:08:37
Towarzystwo Fotograficzne POZYTYWni ma zaszczyt zaprosić na spotkanie autorskie z cyklu "Spotkanie z Fotografem", którego gościem specjalnym będzie żabnianin- Wiesław Pikul. Jest on autorem wielu wspaniałych fotografii pejzażowych, zwłaszcza z rejonu Wielkiego Kanionu i parków narodowych Ameryki Północnej.

Wiesław Pikul przewędrował on tysiące mil, by móc spojrzeć przez obiektyw aparatu fotograficznego na to, co najpiękniejsze w USA. Brał udział w wielu konkursach fotograficznych, na których zdobył dziesiątki nagród i wyróżnień. Chicago Area Camera Clubs Association, organizacja skupiająca ok. 2,5 tys. fotografów, trzykrotnie nagrodziła go drugim miejscem w całorocznym konkursie w dziedzinie fotografii przyrody.

Wielokrotnie jego zdjęcia były wykorzystywane w kalendarzach publikowanych zarówno w USA, jak i w Polsce. Jego wystawę mogliśmy podziwiać w Żabnie w 2008 roku. A w najbliższy poniedziałek będziemy mogli porozmawiać z autorem o jego pracach, zamiłowaniach oraz będziemy mogi usłyszeć ciekawe historie fotografa- podróżnika. Juz teraz zapraszamy na "5. spotkanie z Fotografem", które odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie w poniedziałek 6 kwietnia o godzinie 18.00.


Info: Towarzystwo Fotograficzne Pozytywni

Komentarze...