Sukces Tarnowskiej Licytacji dla WOŚP
access_time 2009-01-10 09:18:47
Sukcesem zakończyła się licytacja AMK Tarnowskiego za przejazd z Michałem Bębenkiem. 1525 złotych zostało przelane na konto WOŚP! Zwycięzcą został Karol Karwot zamieszkały w Radlinie (k. Rybnika, woj. Śląskie), który w niedziele spełni swoje marzenie będąc pilotem Wicemistrza Polski podczas 3.Super Sprintu o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Karol, któremu udało się już wcześniej zrobić fotke z Michałem Bębenkiem napisał: "Zachęcam do udziału w tego typu akcjach gdyż niosą radość i wymierną pomoc charytatywną. Sam otrzymałem od losu drugie życie po implantacji Kardiowertera, który jest bardzo drogim sprzętem kardiologicznym. Postanowiłem wtedy iż zrehabilituję się w jakikolwiek sposób by komuś pomoc. Dzisiejsza aukcja mi to umożliwiła i mam nadzieję ze pomogę komuś z dobrego serca, a przy okazji spełnię swoje jedno z większych marzeń jakim był start z zawodnikiem RSMP."

Każdy, kto jeszcze chciałby wystartować z Michałem i spełnić swoje rajdowe marzenie może to zrobic na miejscu zawodów, gdzie odbędzie się na żywo kolejna licytacja! Zarząd AMK Tarnów składa gorące podziekowania dla Michała Bębenka i zaprasza do Tarnowa!


Info i szczegóły: www.amktarnow.com

Komentarze...