Wypadki drogowe w regionie
access_time 2009-06-22 13:05:33
W miniony weekend w regionie doszło do kilku poważnych wypadków drogowych. W miejscowości Zalasowa potrącone zostały dwie dziewczynki. Również dziecko było poszkodowanym w zderzeniu dwóch samochodów w Tarnowie.

W miejscowości Zalasowa 27 letni miejscowy jadąc Oplem Vectrą ul. Tarnowską w kierunku Ryglic, w wyniku gwałtownego hamowania utracił panowanie nad pojazdem i potrącił dwie dziewczynki w wieku 8 i 9 lat prawidłowo idące poboczem w kierunku Tarnowa. Obie pokrzywdzone trafiły do tarnowskiego szpitala, jedna z dziewczynek doznała złamania kości udowej, druga wstrząśnienia mózgu. Kierujący był trzeźwy.

W Tarnowie na ul. Spokojnej kierująca Oplem Astrą 35-letnia tarnowianka jadąc od strony ul. Krzyskiej w stronę ul. Kryształowej zderzyła się z wyjeżdżającym z jej prawej strony z wyjazdu do posesji Fiatem Pandą kierowanym przez 22-letniego mieszkańca Dębicy. W wyniku zderzenia pokrzywdzonym został 4,5-letni chłopczyk, pasażer Opla. Doznał on stłuczenia jamy brzusznej i pozostał w szpitalu na obserwacji. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Do wypadku drogowego doszło także na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego z Chemiczną, gdzie kierujący Citroenem 18-letni mieszkaniec Niecieczy jadący ul. Chemiczną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi BMW, który prowadziła 27 letnia mieszkanka Rudki, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierująca BMW z urazem głowy i kręgosłupa trafiła do szpitala. Obydwoje uczestnicy wypadku byli trzeźwi.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...