Ścigali się w deszczu
access_time 2009-06-22 14:13:35
21 czerwca (niedziela) Góra Św. Marcina ponownie gościła kolarzy walczących o Puchar Tarnowa MTB. Zawodnicy pokazali, że deszcz im nie straszny i licznie stawili się na starcie. Pogoda nie ostudziła także emocji wśród kibiców, którzy gorąco dopingowali swoich faworytów.

Wyniki III eliminacji Pucharu Tarnowa MTB:

Kobiety I:

1.Żur Monika (KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA)
2.Zamroźniak Sabina (UKS PODWILK)
3.Rapacz Monika (UKS PODWILK)

Kobiety II:

1.Szczurek Katarzyna (KKC CiM "SMOK" KRAKÓW)

Młodzik:

1.Zamroźniak Jakub (UKS PODWILK)
2.Seweryn Sylwester (KS SOKÓŁ KĘTY)
3.Leś Mateusz (KKS OLIMP BRZESKO)
...
25. Kotecki Maciej (TARNÓW)

Junior Młodszy:

1.Wawak Bartłomiej (UKS VICTORIA KOZY)
2.Demkowski Benjamin (GOODMAN ZATOR)
3.Żabiński Arkadiusz (GOODMAN ZATOR)
...
22. Kargul Kamil (SOKÓŁ TARNÓW)

Junior:

1.Sądel Michał (LUKS DOBRA JARECKI TEAM)
2.Hajda Grzegorz (KS SOKÓŁ KĘTY)
3.Gałczyński Szymon (DEK MEBLE - CYCLO KORONA KIELCE)
...
11. Brich Aleksander (TARNÓW)

Orlik:

1.Pająkowski Paweł (RMF FM PEPSI MAX KRAKÓW)
2.Krzesiński Arkadiusz (ŻBIK KOMAŃCZA)
3.Biel Szymon (SOKÓŁ KĘTY)
...
11. Januszewski Piotr (ADVENTURE ASEPTA KENDA TARNÓW)

Elita:

1.Rzeszutko Adrian (RMF PEPSI MAX)
2.Sikora Tomasz (ISKRA GŁOGOCZÓW)
3.Szlachta Łukasz (STRZYŻÓW MTB TEAM)
4.Dudziński Dariusz (SOKÓŁ TARNÓW)
5.Skalak Tomasz (TARNÓW)

Masters I:

1.Szlachta Wojciech (STRZYŻÓW MTB TEAM)
2.Miodoński Jarosław (KCP GÓRSKIE ORŁY NOWY TARG BERGAMONT)
3.Mazur Daniel (BOCHNIA)
...
6.Rodinger Piotr (TARNÓW)
8.Wytrwał Andrzej (TARNÓW)
9.Drobot Dariusz (TARNÓW)
11.Szustak Wojciech (TARNÓW)
12.Kowalski Jacek (PASJA TARNÓW)
13.Pieszka Maciej (SOKÓŁ TARNÓW)
14.Trojanowski Michał (SOKÓŁ TARNÓW)

Masters II:

1.Podolski Krzysztof (RMF PEPSI MAX)
2.Trojak Witold (SOKÓŁ TARNÓW)
3.Klonowicz Piotr (TARNÓW)
4.Łuczkowiec Krzysztof (TARNÓW)
5.Brzuski Antoni (SOKÓŁ TARNÓW)
...
8.Szczurek Mirosław (SOKÓŁ TARNÓW)
10.Brich Piotr (TARNÓW)

Masters III:

1.Banasiński Waldemar (KOMPANIA PIWOWARSKA WSÓŁ-SPORT KIELCE)
2.Kokoszka Leszek (SOKÓŁ TARNÓW)
3.Rabski Józef (KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA)
...
6.Czarniga Krzysztof (SOKÓŁ TARNÓW)
9.Obrzut Wojciech (SOKÓŁ TARNÓW)

Generalna Klasyfikacja po 3 eliminacji:

Kobiety I: 1. Zamroźniak Sabina (UKS PODWILK) – 72 pkt.; 2. Zwolińska Angelika (HARD BIKE TĘCZA TĘCZYNEK) – 58 pkt; 3. Kozak Kinga (KS BÓR TOPORZYSKO) – 42 pkt.

Kobiety II: 1. Szczurek Katarzyna (KKC CiM "SMOK" KRAKÓW) – 50 pkt.; 2. Miśkowiec Katarzyna (LUKS DOBRA JARECKI TEAM) – 25 pkt.; 3. Jaworska Debora (GÓRSKIE ORŁY ASEPTA-KENDA NOWY TARG) – 22 pkt.

Młodzik: 1. Zamroźniak Jakub (UKS PODWILK) – 61 pkt.; 2. Seweryn Sylwester (KS SOKÓŁ KĘTY) – 57 pkt.; 3. Leś Mateusz (KKS OLIMP BRZESKO) – 56 pkt.

Junior Młodszy: 1. Wawak Bartłomiej (UKS VICTORIA KOZY) – 75 pkt.; 2. Żuromski Marek (UKS ZAWOJAK) – 42 pkt.; 3. Krzesiński Zbigniew (ŻBIK KOMAŃCZA) – 41 pkt.

Junior: 1. Hajda Grzegorz (KS SOKÓŁ KĘTY) – 64 pkt.; 2. Sądel Michał (LUKS DOBRA JARECKI TEAM) – 62 pkt.; 3. Adamczyk Maciej (KS SOKÓŁ KĘTY) – 50 pkt.; (...) 5. Brich Aleksander (TARNÓW) – 35 pkt.; 12. Bochenek Konrad (KELLYS TEAM TARNÓW) – 18 pkt.; 14. Rzeżnik Dawid (TARNÓW) – 17 pkt.; 19. Świątek Jarosław (KOSZYCE MAŁE) – 12 pkt.; 22. Słomski Filip (TARNÓW) – 10 pkt.; 29. Kraska Sławomir (KOSZYCE MAŁE) – 7 pkt.; 30. Michoń Łukasz (TARNÓW) – 6 pkt.

Orlik: 1. Krzesiński Arkadiusz (ŻBIK KOMAŃCZA) – 72 pkt.; 2. Żrebiec Paweł (KĄTY) – 55 pkt.; 3. Górszczyk Krzysztof (LUKS DOBRA JARECKI TEAM) – 50 pkt.; 4. Januszewski Piotr (ADVENTURE ASEPTA KENDA TARNÓW) – 41 pkt.; (...) 10. Wzorek Mateusz (TARNÓW) – 24 pkt.; 18. Kaczmarczyk Tomasz (TARNÓW) – 8 pkt.

Elita: 1. Rzeszutko Adrian (RMF PEPSI MAX) – 75 pkt.; 2. Dudziński Dariusz (SOKÓŁ TARNÓW) – 54 pkt.; 3. Szlachta Łukasz (STRZYŻÓW MTB TEAM) – 50 pkt.; (...) 5. Skalak Tomasz (TARNÓW) – 39 pkt.; 22. Winczura Krzysztof (SOKÓŁ TARNÓW) – 7pkt.

Masters I: 1. Miodoński Jarosław (KCP GÓRSKIE ORŁY NOWY TARG BERGAMONT) – 67 pkt.; 2. Szlachta Wojciech (STRZYŻÓW MTB TEAM) – 63 pkt.; 3. Mazur Daniel (BOCHNIA) – 57 pkt.; (...) 5. Rodinger Piotr (TARNÓW) – 43 pkt.; 7. Kowalski Jacek (PASJA TARNÓW) – 29 pkt.; 8. Wytrwał Andrzej (TARNÓW) – 27 pkt.; 11. Drobot Dariusz (SOKÓŁ TARNÓW) – 23 pkt.; 19. Pieszka Maciej (SOKÓŁ TARNÓW) – 12 pkt.; 20. Szustak Wojciech (TARNÓW) – 10 pkt.; 23. Trojanowski Michał (SOKÓŁ TARNÓW) – 9 pkt.; 25. Smalarz Krzysztof (SOKÓŁ TARNÓW) – 9 pkt.; 27. Bialik Marcin (STALBOMAT TARNÓW PASJA RACING TEAM) – 6 pkt.; 28. Hebda Sławomir (PASJA TARNÓW) – 5 pkt.

Masters II: 1. Trojak Witold (SOKÓŁ TARNÓW) – 62 pkt.; 2. Klonowicz Piotr (TARNÓW) – 50 pkt.; 3. Łuczkowiec Krzysztof (TARNÓW) – 50 pkt.; (...) 5. Szczurek Mirosław (SOKÓŁ TARNÓW) – 49 pkt.; 7. Brzuski Antoni (SOKÓŁ TARNÓW) – 43 pkt.; 9. Brich Piotr (TARNÓW) – 32 pkt.; 17. Nytko Paweł (TARNÓW) – 6 pkt.; Simajchel Marek (TARNÓW) – 4 pkt.

Masters III: 1. Banasiński Waldemar (KOMPANIA PIWOWARSKA WSÓŁ-SPORT KIELCE) – 75 pkt.; 2. Kokoszka Leszek (SOKÓŁ TARNÓW) – 66 pkt.; 3. Jabłoński Andrzej (KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA) – 58 pkt.; (...) 5. Czarniga Krzysztof (SOKÓŁ TARNÓW) – 42 pkt.; 8. Obrzut Wojciech (SOKÓŁ TARNÓW) – 32 pkt.; 17. Tokarz Marek (SOKÓŁ TARNÓW) – 8 pkt.


O kolejne cenne punkty kolarze powalczą 23 sierpnia, również na trasie na „Marcince”.

(KK)

Komentarze...