Największa hip- hopowa trasa jesieni 2009 w Polsce!
access_time 2009-11-12 14:07:39
Na scenach legendarnych klubów swoje show zaprezentuje niesamowity, nieprzewidywalny, rapowy kwartet: WALDEMAR KASTA, donGURALesko, MATHEO i DJ KOSTEK, a przed nimi zagra FAMILIA HP.

WALDEMAR KASTA, DONGURALESKO, FAMILIA HP , MATHEO I DJ KOSTEK ZAPRASZAJĄ NA NIEZAPOMNIANE SHOW!

WALDEMAR KASTA, który na 13 Listopada zapowiedział swój wielki powrót na polską scenę rapową, zapowiada tę trasę jako wielkie święto, podczas którego promować będzie swój najnowszy album, pod tytułem "13". Płyta, która lada dzień ukaże się nakładem SZPADYZOR RECORDS, będzie lekcją dobrego rapu, dla wszystkich, którzy powoli zapominali o Waldku, oraz ucztą dla oddanych fanów. Już dziś zapraszamy na otwarcie strony www.waldemarkasta.pl, gdzie całkowicie za darmo będziecie mogli pobrać premierowe kawałki WALDEMARA KASTY, które pozwolą Wam powoli wprawić się w odpowiedni nastrój na najbardziej spektakularny powrót tego roku w polskim hip-hopie!

NA SCENIE WSPOMOGĄ GO:

donGURALesko to jedna z jaśniejszych postaci polskiego rapu ostatnich lat, nikomu nie trzeba przedstawiać jego dorobku, podczas koncertów w ramach SZPADYZOR TOUR 2009, będziecie mogli posłuchać zarówno przekroju jego twórczości, jak i zupełnie nowych, premierowych kawałków z nadchodzącego albumu "TOTEM LEŚNYCH LUDZI", który już w Grudniu pojawi się na sklepowych półkach,

MATHEO, jeden z najbardziej uznanych polskich producentów, doświadczony również scenicznie, ubarwi show pod względem osobowościowym, muzycznym i przede wszystkim szpadyzorskim. Warto przyjść by zobaczyć na scenie tego niezapomnianego kompozytora!

FAMILIA HP - jedna z najdłużej aktywnych ekip na polskiej scenie hiphopowej, reprezentanci Eudezet, prezentują swój czwarty pełnometrażowy album pt."42", który ukaże się 30 października 2009. Otwierać go będzie singiel i videoclip "2-0-0-9". Jak zwykle koncerty FHP to mocno energetyczne sety konkretnego rapu.

DJ KOSTEK to postac nietuzinkowa, każdy kto chociaż raz słyszał go w akcji, z pewnością zawita na naszą trasę- imprezy spod jego decków, na długo zapadają w pamięć każdego obecnego na sali!


Przedsprzedaż biletów w cenie 20 zł do nabycia w sklepie 3majFason C.H.ŚWIT i Klubie Lychee oraz po 25 zl przy wejściu w dniu koncertu!

Start - 20.00

Rezerwacja loży - 792 025 093

Wpuszczamy jak zwykle od 16 roku życia na level 1 oraz 18+ na level 2.


Info: Organizatorzy

Komentarze...