Teledysk "Mango Collective" ukończony
access_time 2009-11-14 15:03:54
Przedstawiamy klip tarnowskiego zespołu Mango Collective, który został nakręcony do utworu pt. „Jazz”. W skład kolektywu wchodzi 7 osób. Grają szeroko pojęty Hip-Hop zmieszany z Jazzem, Funky, Soulem...Są laureatami m.in. konkursu muzycznego „Dolina Kreatywna” organizowanego przez TVP S.A.

W swej dyskografii zespół posiada również EP pt. „Re-Ewolucja”, które za darmo można pobrać z ich profilu MySpace (www.myspace.com/mangocollective) lub z oficjalnej strony zespołu. (www.mangocollective.pl).

Teledysk w dużej mierze zrodził się dzięki zapałowi muzyków oraz ich przyjaciół, którzy pracowali oraz statystowali na planie zdjęciowym. Tłem teledysku są dwa muzyczne miejsca na mapie Tarnowa: Restauracja Bombay Music oraz Piwnice Tarnowskiego Centrum Kultury. Realizacją i montażem całości zajął się Kuba "Kita" Kitajewski i jego Make A Move (www.makeamove.pl), który wspólnie z Mango Collective stworzył scenariusz videoclipu. Muzycy ucharakteryzowani zostali przez Dorotę Połeć (www.artmakeup.com.pl), a fryzurami zajął się Bartłomiej Knych. Podczas planu zdjęciowego powstały fotosy, które wykonali Bartosz "Roton" Połeć oraz Katarzyna "Esigie" Kucwaj, a które można przeglądnąć na stronach: www.roton.info i www.myspace.com/esigie5. Okładkę singla przygotował Mateusz Kowal, odpowiedzialny również za grafiki na profilu MySpace zespołu.

Skład zespołu:

Patryk Wroński – rymy,
Anka Stańczyk – wokal,
Katarzyna Kołodziej – skrzypce,
Piotr Niedojadło – instrumenty klawiszowe,
Jarek Rajczyk – gitara,
Grzegorz Sipiora – gitara basowa,
Maciek Boryczko - perksuja.Singiel można również zakupić w cenie 10 zł w ekskluzywnym digipacku pisząc na adres mangocollective@o2.pl.

Komentarze...