Tarnów coraz modniejszy
access_time 2009-11-19 10:54:54
Od ostatniej imprezy "study press" organizowanej corocznie przez Tarnowskie Centrum Informacji przy wsparciu Województwa Małopolskiego, Małopolskiej Organizacji Turystycznej i Starostwa Powiatowego w Tarnowie minęło niespełna 6 tygodni a już kilka ciekawych artykułów ukazało się w mediach.

Dla mieszkańców Opola, Kędzierzyna Koźle czy Nysy, a więc dla mieszkańców woj. opolskiego w październiku ukazał się artykuł "Tarnów - miasto renesansu". Mieszkańcy Górnego Śląska, Jury Krakowsko - Częstochowskiej czy Zagłębia Dąbrowskiego i Podbeskidzia w minioną sobotę, w popularnym "Dzienniku Zachodnim", mogli przeczytać o Tarnowie w artykule "Polski biegun ciepła". Co ciekawe, ukazał się on również na kilku poczytnych portalach internetowych: www.onet.pl oraz www.twojurlop.net.

Natomiast turyści angielskojęzyczni w specjalnym numerze magazynu "Turystyczna" mogą przeczytać artykuł "Tarnow and its environs". Ten magazyn był m.in. bezpłatnie dystrybuowany na największych targach turystycznych świata WTM w Londynie na początku listopada.

O naszym mieście poczytać można m.in. na www.polandservice.com

Tarnowskie Centrum Informacji odnotowuje także coraz większe zainteresowanie polskich biur podróży zdjęciami i materiałami o Tarnowie, zainteresowanych umieszczeniem naszego miasta w swoich ofertach przeznaczonych dla turystów zagranicznych.


Info: Tarnowskie Centrum Informacji

Komentarze...