"O!!! CZERWONY KAPTUREK" w Mościckim Centrum Kultury w Tarnowie - Rozwiązanie konkursu!
access_time 2009-09-12 09:03:11
Niezależnie od tego, czy to jest „Bajka o Czerwonym Kapturku”, czy ,,O babci i Czerwonym Kapturku”, czy „O złym wilku i Czerwonym Kapturku” – zawsze główną bohaterką jest rezolutna dziewczynka. W przedstawieniu Teatr Lalek RABCIO zobaczymy, jak dorośli z najbliższego otoczenia Czerwonego Kapturka (Mama, Pan Gajowy, Wilk, Gil ) przygotowują dziewczynce urodzinową niespodziankę i co z tego wynikło.Bilety rozlosowane!

Te nowe okoliczności ujawniają nieznane do tej pory cechy charakteru wszystkich postaci bajki. Usłyszymy popularne piosenki z tekstami Jana Brzechwy i zobaczymy plastykę opartą o technikę dziecięcych wycinanek. Spektakl pt. „0!!! Czerwony kapturek” wprowadza najmłodszego widza w świat przygotowań, które są potrzebne do odegrania w Teatrze przez aktorów przedstawienia dla dzieci. W czasie trwania spektaklu, zaistnieje moment czynnego uczestnictwa widzów w budowie scenografii oraz w akcji bajki. Bajka dla widzów od 3 do 10 lat.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MCK, tel. 014 6 33 46 21, www.mck.tarnow.pl

13 września 2009 r., godz. 11.00, Duża Scena Mościckiego Centrum KulturyRozwiązanie konkursu!

Wśród nadesłanych zgłoszeń, wylosowane zostały dwie osoby, które otrzymują dwuosobowy bilet na przedstawienie. Są to:

- Renata Nowakowska,
- Kinga Boryczko.

Zaproszenia na Imię i Nazwisko zwycięzcy do odebrania w Kasie Mościckiego Centrum Kultury. Osoby, które zostały wylosowane otrzymają również informacyjnego maila.

Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy na przedstawienie!


www.mck.tarnow.pl

Komentarze...