Wielkie Odkrywanie Małopolski - wielkie liczenie głosów
access_time 2009-09-10 08:35:14
Zakończyła się 10. Jubileuszowa edycja plebiscytu "Wielkie Odkrywanie Małopolski". Obecnie trwa liczenie głosów. Laureatów poznamy tradycyjnie podczas Małopolskich obchodów Światowego Dnia Turystki, które w tym roku odbędą się w dniu 9 października w Czorsztynie (ubiegłoroczny laureat). W Tarnowskim Centrum Informacji, które koordynowało akcję zbierania kuponów w Tarnowie zebrano blisko 3,5 tyś kuponów, które przekazano do organizatora - Gazety Krakowskiej.

Wśród nominowanych, znalazło się spore grono podmiotów z Tarnowa i regionu. Po raz drugi Tarnów walczy o najwyższą nagrodę, którą jest czek na 50 000 zł ufundowany przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Tarnów już raz wygrał w 2005 r. w tymże plebiscycie i zgarnął 25 000 zł, z których został sfinansowany pierwszy w Polsce audio-przewodnik po mieście.

W ostatnim dniu akcji zbierania kuponów rozlosowano nagrody ufundowane przez nominowane podmioty: Camping nr 202 z Tarnowa, restauracja "U Hiacynty" z Tarnowa, p. Ziółkowski - właściciel gospodarstwa agroturystycznego z Kończysk pod Zakliczynem i miasto Tarnów. Lista nagrodzonych osób znajduje się na stronie TCI www.tarnow.travel.

Wszystkim mieszkańcom miasta i turystom, którzy glosowali na Tarnów Tarnowskie Centrum Informacji serdecznie dziękuje. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.


Info: Tarnowskie Centrum Informacji

Komentarze...