"Był Sobie Blues", czyli 4 Letni Festiwal Bluesa! Jutro kolejny z koncertów!
access_time 2009-08-13 15:00:00
Już po raz czwarty mamy przyjemność zapraszać na sierpniowe koncerty na tarnowskim Rynku, które już tradycyjnie odbędą się pod hasłem „Był Sobie Blues” – Letni Festiwal Bluesa. Wzorem lat ubiegłych podczas festiwalu „Był sobie Blues” nie braknie wakacyjnych atrakcji.

Festiwal obejmie trzy koncerty, które na dużej scenie ustawionej na Rynku zostaną zagrane 7, 14 i 21 sierpnia. Na scenie zaprezentują się zarówno starzy, znani „wyjadacze” bluesa, jaki młode blues rockowe formacje. W programie festiwalu znalazły się ponadto kameralne Jam Sessions, które po koncertach odbędą się w klubie festiwalowym „Leliwa”, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł wystąpić na jednej scenie obok zawodowych muzyków. Żeby zachęcić do czynnego udziału w Jam Sessions na stronie www.tck.pl zamieściliśmy bank utworów, które zostaną w nim wykorzystane. Każdy muzyk, bez względu na poziom zaawansowania będzie mógł wcześniej zapoznać z muzyczną tematyką klubowych spotkań i po prostu na nich wystąpić.

Współautorem oraz animatorem zarówno koncertów na dużej scenie, jak i kameralnych spotkań klubowych jest Wojciech Klich, który też cały festiwal poprowadzi.

Program festiwalu:

- 7.08 Komarańcze, David Molus
- 14.08 Siódma w Nocy, Magda Piskorczyk
- 21.08 Boryczka Trio, Osły

Tarnowski Rynek, początek każdego koncertu o godz. 19.00.

Po koncertach, o godz. 23.00 w klubie „Leliwa” (Tarnów, Rynek 5) odbędzie się otwarte Jam Session. Na wszystkie imprezy wstęp wolny!


Info: Tarnowskie Centrum Kultury

Komentarze...