Sukces witryny internetowej Azotów Tarnów
access_time 2009-08-11 14:03:29
Witryna internetowa Azotów Tarnów jedną z 10. najlepszych stron internetowych spółek giełdowych należących do sWIG80. Strona internetowa Azotów Tarnów została zakwalifikowana do II etapu konkursu Złota Strona Emitenta, organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. W konkursie zostanie nagrodzona najlepsza strona internetowa polskiej spółki giełdowej. Jest to już trzecia edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej.

Nagrody przyznawane są w 4 kategoriach: spółki giełdowe należące go grona WIG20 i mWIG40, spółki należące do sWIG80, spółki notowane na GPW nie należące do w/w indeksów, spółki notowane na rynku alternatywnym NewConnect.

Azoty Tarnów zostały uznane przez jury konkursu za 1 z 10 najlepszych witryn internetowych w kategorii spółek należących do sWIG80. W II etapie konkursu, który będzie trwał do 10 września br., zostaną wyłonione 3 witryny internetowe nominowane do nagród Złota Strona Emitenta w poszczególnych kategoriach.

Więcej o konkursie: www.seg.org.pl

Komentarze...