Piłkarze walczą o kolejne punkty ligowe
access_time 2009-08-15 00:16:15
Unia zmierzy się na wyjeździe z Garbarnią Kraków początek spotkania w sobotę o godz.11.00. Natomiast Iskra, również w sobotę, zmierzy się o godz.18.00 na własnym stadionie z Piastem Czchów.


W sobotni ranek UNIA Tarnów pojedzie do Krakowa, by na stadionie przy Rydlówce stawić czoła GARBARNI.
Rywali nie trzeba specjalnie przedstawiać, Brązowi są jednym z najczęstszych ligowych rywali Jaskółek - 40 spotkań, które prezentujemy poniżej, to i tak prawdopodobnie nie wszystkie, jakie rozegrano. Garbarnia, jeden z 17 klubów mających w dorobku Mistrzostwo Polski, rozpoczęła nowy sezon od wygranej 1-0 z Kmitą, a w środę przegrała 0-2 w Pińczowie, tracąc bramki z rzutów karnych. Po 2 kolejkach jest 9 w tabeli z dorobkiem 3 punktów.

W poprzednim sezonie Unii nie udało się z Garbarnią wygrać ani strzelić jej bramki. Beznadziejna skuteczność w meczu z Czarnymi nie napawa optymizmem przed sobotnim spotkaniem, za to forma i styl gry w tym spotkaniu rodzi nadzieję na niespodziankę. Wygrana byłaby jak balsam na bardzo poranione serca fanatyków Jaskółek.
W 40 meczach Jaskółki triumfowały 18 razy, 10-krotnie padł remis a 12 razy wygrywali Brązowi; bramki 52-41 dla tarnowianDrugi z tarnowskich klubów, występująca w VI lidze ISKRA Tarnów zmierzy się na własnym stadionie z drużyną Piasta Czchów. Początek spotkania na stadionie przy ulicy Krzyskiej 116 już w sobotę o godzinie 18.00. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu ISKRA wygrała na wyjeździe z zespołem Łukovii Łuków 2-0.


Info: ZKS Unia Tarnów/własne

Komentarze...