Już prawie 8 mln zł zaoszczędzili mieszkańcy miast rozmiaru M
access_time 2009-10-24 11:01:35
Na 8 dni przed końcem konkursu alleMIASTO, zorganizowanego przez największą polską platformę aukcyjną Allegro, na czele stawki jest Koszalin i Słupsk. Trwa zażarta walka o 3 miejsce między Zieloną Górą a Tychami, które co kilka godzin zamieniają się miejscami. Różnice między miastami w pierwszej piątce są niewielkie - wynoszą około 20 tysięcy złotych. Tarnów znajduje się obecnie na 5 miejscu w rankingu konkursu!

Wszystkie miasta nadal mają szanse na wygranie nagrody głównej – Koncertu Sylwestrowego, na którym wystąpi Kayah, Sofa, DJ Hugo, Mosquitoo i Maria Sadowska. Będą również zapierające dech fajerwerki – nie tylko dla Allegrowiczów! W trakcie programu sylwestrowego w Telewizji POLSAT, którego emisja rozpocznie się na żywo o godzinie 20.00, będzie można obejrzeć także krótkie relacje z szampańskiej zabawy w zwycięskim alleMIEŚCIE.

Dotychczas mieszkańcy 17 miast biorących udział w konkursie dzięki zakupom na Allegro zaoszczędzili już ponad 7,7 mln zł. Już w ten weekend Truck Allegro kończy swoje tournee po miastach rozmiaru M w Polsce i odwiedzi dwa ostatnie – Płock i Włocławek, gdzie oprócz konkursów i warsztatów fotograficznych, odbędzie się kolejna aukcja „na żywo”, z której dochód zasili fundusz pomocy przy usuwaniu szkód po huraganie w Legnicy. Dotychczas, mieszkańcy piętnastu miast, które odwiedził Truck Allegro, zebrali na ten cel ponad 6300 złotych.


Więcej informacji i szczegóły na temat konkursu na: www.allemiasto.pl

Komentarze...