4. Tarnowska Moto-Orkiestra
access_time 2009-12-28 11:17:47
Auto Moto Klub Tarnowski zaprasza na "4.Tarnowską MOTO-ORKIESTRĘ", organizowaną w ramach XVIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbędzie się 10 stycznia 2010 r., w Tarnowie, pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa-Ryszarda Ścigały. Jak co roku rozegrany zostanie "SuperSprint o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa": zawody dla zawodników i amatorów.

Gośćmi honorowym naszej imprezy będą tegoroczni vice mistrzowie Rally America: Andi Mancin i Maciej Wisławski.

Maciek najbardziej znany pilot rajdowy w Polsce poprowadzi licytację przejazdów na rzecz WOŚP. Podczas naszej imprezy Andi Mancin wykona pierwszy w Europie skok samochodem na specjalnie wybudowanej skoczni wzorem z Olimpiady Sportów Ekstremalnych "X-Games" w Los Angeles.

Andi Mancin zaprosi na prawy fotel rajdowego Mitsubishi Lancera Evo 9, zwycięzcę aukcji prowadzonej na Allegro.pl oraz drugą osobę, która wylicytuje najwyższą kwotę na miejscu imprezy. Swój czynny udział zapowiedzieli także kierowcy Karpackie Rally Team: Maciek Rzeźnik i Grzesiek Grzyb.

Dzień wcześniej w sobotę, dzięki wsparciu "Galerii Tarnovia" odbędzie się koncert zespołu rockowego "SEN-ZU" z Warszawy będący zapowiedzią niedzielnych zawodów. Koncert oraz konferencja prasowa dla publiczności i dziennikarzy odbędą się w holu "Galerii Tarnovia".

Organizatorzy liczą, że także dzięki Kibicom uda się zorganizować imprezę, która znacząco wspomoże szczytne cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczegóły na specjalnej stronie internetowej: www.moto-orkiestra.pl

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=293073


Info: Organizatorzy

Komentarze...