Wiosenny Weekend pełen wrażeń na torze kartingowym "SPEED RACE" Tarnów
access_time 2010-03-19 12:42:02
W weekend na torze kartingowym "Speed Race" odbędą się dwie imprezy. W sobotę zapraszamy na finał ogólnopolskiego konkursu portalu Karting.com.pl. Natomiast niedziela to zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2010.


Sobota - 20 marca 2010 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na finał ogólnopolskiego konkursu portalu Karting.com.pl wraz z prezentacjami i pokazami oraz zajęciami szkoleniowymi dla dzieci i młodzieży szkolnej w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.
Start: godz. 10.00

Niedziela - 21 marca 2010 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2010 - I runda O Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”. W zawodach może wziąć udział każdy: dzieci już od 5 roku życia, panie i panowie w każdym wieku, młodzież szkolna oraz studenci. Zapisy i kwalifikacje już trwają: codziennie w godz. otwarcia toru kartingowego "SPEED RACE" Tarnów.

Karting Grand Prix 2010 – zawody kartingowe dla wszystkich o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa

Miejsce: TARNÓW – TOR KARTINGOWY „SPEED RACE”, ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych
Kiedy: niedziela, 21 marca 2010 roku
Start:
godz. 9:00 - klasa szkolno-młodzieżowa (młodzik, junior)
godz. 11:00 - klasa szkolno-młodzieżowa (mini) - dzieci od 5 roku życia
godz. 12:30 - klasa popularna (open)

Przyjdź i sprawdź swoje umiejętności. Być może ten dzień stanie się początkiem Twojej przygody ze sportem kartingowym. Połączenie zabawy z rywalizacją sportową sprawią, że emocji na pewno nie zabraknie. W dniu zawodów przygotowano imprezę towarzyszącą i pokazy, które umilą uczestnikom i ich gościom spotkanie środowiska motorsportu regionu Małopolski min. prezentacja i pokaz zawodników Teamu Ready 2 Race, Teamu RKT oraz goście specjalni.

Szczegółowe informacje o zawodach znajdują się na stronie: www.gokarty-tarnow.pl. O szczegóły można pytać na torze lub pod numerem telefonu: 793 083 022.


Info: Organizatorzy

Komentarze...