Niekonwencjonalna kampania reklamowa z Tobą w roli głównej! Przyjdź na casting i zostań gwiazdą Gemini Park Tarnów
access_time 2010-06-30 08:00:47
Kampanie promocyjne - inspirują, wzbudzają kontrowersje, śmieszą. Niemal każda reakcja audytorium na przedsięwzięcie reklamowe jest korzystna jeśli zostanie pobudzone zainteresowanie odbiorców. W zasadzie wszyscy wiedzą, że najlepszą receptą na wymarzony sukces jest kreatywne podejście. Taką właśnie kreatywność wydobędzie z Tarnowian Centrum Gemini Park, które zaprasza wszystkich zainteresowanych na casting.

Mieszkańcy Tarnowa i okolic już niebawem będą świadkami niekonwencjonalnej promocji wykorzystującej ich potencjał. W rolach głównych przygotowywanej kampanii wystąpią sami mieszkańcy Tarnowa i okolic. Nowatorska akcja poprzedzi otwarcie Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów. Zgodnie z ideą, jaka przyświeca jej pomysłodawcom, trzy osoby – dziecko, kobieta i mężczyzna – wybrane podczas castingu zostaną twarzami Gemini Park Tarnów.

Przed przyszłymi modelami stoi szansa na pierwszy występ i zrobienie kroku ku popularności. Dla zwycięzców przewidziano także cenne nagrody finansowe. – Niezwykłe wydarzenie, jakim będzie otwarcie Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów, wymaga równie ciekawej i inspirującej kampanii promocyjnej, dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić do współtworzenia tego dzieła mieszkańców Tarnowa i okolic - dodaje Kinga Witek. Będzie to pierwsza z wielu atrakcji, jaką dla swoich klientów przygotowało CH Gemini Park Tarnów.

Szansę na zostanie gwiazdą Gemini Park Tarnów ma każdy. W ramach pierwszego etapu eliminacji chętni powinni przesłać do dnia 8 lipca 2010 roku zdjęcie portretowe, legitymacyjne i sylwetkowe na adres casting@geminipark.pl. – Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy kilkadziesiąt osób, które otrzymają zaproszenia do kolejnego etapu. Podczas castingu, w dniu 12 lipca, wyłonieni zostaną finaliści, którzy wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w Warszawie – wyjaśnia Kinga Witek Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów usytuowane zostało w północnej części Tarnowa. Jest jednym z podmiotów funkcjonujących w ramach Gemini Holdings. W Centrum znajdą się wielko powierzchniowe markety takie jak Tesco, Castorama oraz Media Markt. Zostanie tam zlokalizowanych również około sto innych sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, Niepowtarzalny charakter Gemini Park Tarnów i szeroka oferta sprawią, że dla mieszkańców Tarnowa i okolic będzie to wyjątkowe miejsce zakupów, rozrywki i spędzania wolnego czasu.


Info: Gemini Park Tarnów


Komentarze...