Polonia Bydgoszcz - Tauron Azoty Tarnów (zapowiedź)
access_time 2010-07-01 14:10:30
1 lipca Tauron Azoty Tarnów będzie kontynuowało nadrabianie zaległości ligowych walcząc o punkty na torze w Bydgoszczy. Czwartkowy pojedynek będzie meczem pomiędzy dwoma sąsiadującymi ze sobą w tabeli drużynami, więc obu ekipom nie zabraknie determinacji oraz ambicji w walce o zwycięstwo.


Bydgoszczanie w dalszym ciągu startują bez kontuzjowanego Emila Sajfutdinova, co jest dużym osłabieniem dla Gryfów. Trener Woźniak wystawił najmocniejszy skład jakim w obecnej chwili dysponuje. Liderami zespołu są Grzegorz Walasek i Andreas Jonsson. Ważna dla losów spotkania będzie dyspozycja Roberta Kościechy, który bardzo dobre występy przeplata ze słabymi. Bolączką bydgoszczan jest postawa Antonio Lindbaecka i Denisa Gizatullina, którzy spisują się dużo poniżej swoich możliwości.

Tarnowska ekipa do Bydgoszczy uda się w zmienionym składzie w porównaniu do ostatniego meczu ligowego. Pierwszą parę stanowić będą kapitan Jaskółek - Sebastian Ułamek oraz Marcin Rempała. W drugiej parze zobaczymy jeźdzców z kraju Hamleta: Bjarne Pedersena i Patricka Hougaarda. W parze z Szymonem Kiełbasą pojedzie Krzysztof Kasprzak.

Czwartkowe spotkanie będzie bardzo ciężkie dla obu drużyn - żadna z ekip nie ma zdecydowanego lidera, a zawodnicy prezentują nierówną formę. O wygranej zadecyduje zatem dyspozycja w danym dniu, a wynik może okazać się ważny pod koniec rundy zasadniczej.

Mecz będzie transmitowany przez telewizję TVP SPORT początek relacji o godzinie 19:00

Tauron Azoty Tarnów:
1. Sebastian Ułamek
2. Marcin Rempała
3. Bjarne Pedersen
4. Patrick Hougaard
5. Krzysztof Kasprzak
6. Szymon Kiełbasa

Polonia Bydgoszcz:
9. Antonio Lindbaeck
10. Denis Gizatullin
11. Grzegorz Walasek
12. Robert Kościecha
13. Andreas Jonsson
14. Szymon Woźniak


Info: ŻSSA Unia Tarnów/ www.unia.tarnow.pl

Komentarze...